05.05.2024
17:30

Osób online 1006

2:0 do przerwy

Kapitalne widowisko zaserwowali Nam piłkarze Liverpoolu w pierwszej połowie meczu na Anfield. Już w 10 minucie Momo Salah powinien wyprowadzić drużynę The Reds na prowadzenie jednak trafił z kilku metrów prosto w Petra Cecha. W 17 minucie Roberto Firmino pokonał Czecha uderzeniem głową, po dośrodkowaniu Gomeza. Kilka chwil przed przerwą niezawodny Sadio Mane przepięknie dokręcił na 2:0 po asyście "Bobby'ego".

Komentarze (20)

HyppiaYNWA 27.08.2017 17:49 #
Dzisiaj nawet Lovren prezentuje się przyzwoicie, jednak największe brawa dla Cana i Wijnalduma, bo we dwójkę przejęli cały środek boiska :D
HyppiaYNWA 27.08.2017 17:50 #
no i jak dla mnie wisienka na torcie to nie bramka Mane, ale to jak Wijnaldum zabawił się z bodajże Ramseyem w środku pola, dwa razy położysz go na murawie, widać radość z gry i to cieszy :)
roxcod 27.08.2017 17:51 #
Co oni tam gadają, że jutro Filipek na targ idzie !! Nie może być !
ricochet 27.08.2017 17:51 #
ulala
geralt45 27.08.2017 17:51 #
A taki płacz przed meczem. Jest b.dobrze, ,mogło być więcej no ale tak bywa.
PolskiZiemniakk 27.08.2017 17:51 #
Pieknie i oby tak do konca :D
HyppiaYNWA 27.08.2017 17:52 #
a co do Kariusa, myślę, że 3-4 mecze i będziemy mieli wielką pociechę, brakuje mu rytmu meczowego, ale to dalej dobry bramkarz z wielkim potencjałem.
Vepson 27.08.2017 17:53 #
@HyppiaYNWA serio? a Hendo? :(
Lipaa1960 27.08.2017 17:53 #
Oby po ostatnim gwizdku humor nam dopisywał ;) YNWA!
Rado1737 27.08.2017 17:54 #
Nie ma to jak 2 młodych daje więcej w ofensywie niż Clyne :)
Kijoraptor 27.08.2017 17:55 #
Chłopaki grają z wielkim luzem, bo bardzo dobrze wróży. Gini, Can, Mane, Firmino, Hendo .. świetnie grają w środku pola, narzekaliśmy na niektórych ostatnio, ale dzisiaj grają wybornie. Gomez w obronie świetnie, ale trzeba wynik do końca dowieźć. Druga połowa i jeszcze 2 brameczki dla nas, niech w końcu Salah zrobi jakąś magiczną akcje.
HyppiaYNWA 27.08.2017 17:56 #
Vepson

A co z tym Hendo? W dzisiejszym meczu Can i Gini wypadają znacznie lepiej niż kapitan, ale nie mówię, że Hendo gra źle, po prostu wymieniłem najlepszych.
madman99 27.08.2017 17:57 #
po profesorsku grają Firmino i Matip który zaliczył kilka ważnych interwencji, Mane swoj poziom, i wreszcie dobry mecz rozgrywa Gini ale tego mozna było się spodziewać. Karius nic do roboty nie miał a po raz kolejny robi to samo co ostatnio. W drugiej polowce jeszcze dwa gole dolozymy.
Razack 27.08.2017 18:02 #
Super meczycho Nam wychodzi pressing na bardzo wysokim poziomie skrzydła hulaja aż miło. Zadziwia mnie Firminio i Gomez na wysokim bardzo wysokim poziomie oby druga połowa się nic a nic nie zmieniła

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (5)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (23)