05.05.2024
17:30

Osób online 1098

Przegrywamy 1:0 do przerwy

Podopieczni Jürgena Kloppa przegrywają w Walii 1:0 po pierwszej połowie spotkania na Liberty Stadium. Jedyną bramkę zdobył Alfie Mawson w 41 minucie po zamieszaniu w polu karnym. The Reds nie potrafią przebić dobrze zorganizowanego muru obronnego gospodarzy.

Komentarze (42)

przemkins 22.01.2018 21:47 #
na stojąco to sie raczej meczu nie wygra
Klopp12 22.01.2018 21:47 #
Czyli, co? wracamy do normalności... stały fragment i bramka... po zwycięstwie z City, powinni latać po tym boisku. Ahhhh.... jeszcze druga połowa.
radoLFC 22.01.2018 21:47 #
Gini out Szwagier in
PiTeRo 22.01.2018 21:48 #
Dobra, to w drugiej połowie wchodzi Coutinho za Wijnalduma, wsadzi coś z 25 metrów i jesteśmy w grze.
0DDReporter 22.01.2018 21:48 #
Dawno takiego Stojanova nie graliśmy
tomek94s 22.01.2018 21:48 #
joe gomez z meczu na mecz wygląda coraz gorzej. Potrzebuje chyba krótkiego odpoczynku, żeby jego głowa odpoczęła i wrócił na właściwe tory.
Gensheimer 22.01.2018 21:48 #
Tu ani Virgil ani nowy bramkarz nie pomoże, po prostu frajerstwo mamy wszczepione w dna. Remis z pocałowaniem ręki
AndyLFC 22.01.2018 21:49 #
75 mln a koles wybija z głowki w srodek pola karnego... No nic... Musial kiedys zawalić pierwsza bramke :)
0DDReporter 22.01.2018 21:49 #
Chłopy z jajem w drugiej połowie
kubak156 22.01.2018 21:50 #
Liverpool way is strong with you today
HyppiaYNWA 22.01.2018 21:50 #
a najlepszym hitem jest gość który teraz na forum ciśnie po dzisiaj Bogu ducha winnym Kariusie, no k*rwa błagam, zachowajmy jakiś poziom i nie hejtujmy, bo hejtować zawsze trzeba.
Redzik90 22.01.2018 21:50 #
Zagrania Robertsona i Gomeza wołają o pomstę do nieba. Oby kubeł zimnej wody poleciał na główki i druga połowa będzie lepsz. Swoją drogą Karius widać uczy się na błędach o pilnuje krótkiego słupka. Dobrze, że Ayew wyjechał za linię, bo byłby obciach ;)
caharin7 22.01.2018 21:51 #
teraz 4 bramki pykamy i bedzie dobrze
kubaburza 22.01.2018 21:51 #
Damy rade.. We are Liverpool!
Deadlock 22.01.2018 21:51 #
Gramy tragicznie. Skoro Virgil kreuje najlepszą okazję dla zespołu (podanie do Salaha) to gdzie jest pomoc!!! Po co Wijnaldum w składzie. To jest człowiek widmo przeciwko autobusom. Dawać Lallanę i to na cito!

Na koniec. Cala ofensywna trójka z przodu bardzo słabo. Nie szukają gry, nie ryzykują. Trzeba się obudzić. Inaczej będzie kompromitacja.
Klopp12 22.01.2018 21:51 #
A to dzisiaj Karius coś zawinił? aha.....

Gomez z meczu na mecz coraz gorzej, ale o nim się nic nie napiszę, nie?
AndyLFC 22.01.2018 21:52 #
HypiaYNWA - wiadomo, że bramke zawalił VVD, ale on ma status swietej krowy i nikt tego nie powie glośno, wiec trzeba szukać innegokozła ofiarnego
micer221 22.01.2018 21:52 #
Coś czułem że dziś możemy stracić punkty. Obawiam się że w drugiej połowie będzie walenie głową w mur i nic z tego nie wyniknie. Obym się mylił ale nie z taką grą gdzie tylko VVD gra w miare przyzwoicie. YNWA!!
seboYNWA 22.01.2018 21:52 #
@AndyLFC Gościu, czy Ty uważasz że najlepsi obrońcy świata zawsze idealnie wybijają piłkę ? W czasie meczu przy takiej sytuacji jest walka by wgl dojść do tej piłki i jakkolwiek spróbować ją wybić... Według mnie szukasz dziury w całym.
Davvid8 22.01.2018 21:52 #
Virgil zrobił wszystko zeby ten gol padł.
HyppiaYNWA 22.01.2018 21:52 #
ale dzisiaj nie ma opcji, wierzę w magię Kloppa i 2-1 dla nas na koniec, dawać Panowie!
despero 22.01.2018 21:52 #
Szkoda setki salaha, może ta bramka ich obudzi w drugiej polowie, bo pierwszą przespali.
TheGuy 22.01.2018 21:52 #
za godzinę będziecie sobie trzepać nad fotką Mo albo któregoś innego killera, bo wygramy. róbcie screeny i nie płaczcie.
paranormalnY 22.01.2018 21:53 #
Oh Mane Mane....chyba mamy przesrane...
BartekLfc1993 22.01.2018 21:53 #
Ależ co niektórzy to żałośni są na tym forum.

Wygramy to ! Cmon THE REDS !
Bengaloe 22.01.2018 21:53 #
Przegrywamy ten mecz środkiem, nie ma łącznika między obroną, a napadem. Potrzebny Lallana i/lub kubeł zimnej wody w przerwie.

YNWA
Redzik90 22.01.2018 21:54 #
Nie ma to jak zatrzymać Woodburna na siłę w klubie, nie puścić na wypożyczenie albo nawet na mecz młodzików i nie zabrać go nawet na ławkę do Swansea <3
radoLFC 22.01.2018 21:55 #
Mane i Salah już spartolili to teraz strzelą. Czy na bokach obrony grają amatorzy?
boczeklfc 22.01.2018 21:55 #
Zaczynamy schodzić na ziemię
Hitomi 22.01.2018 21:56 #
Spokojnie. Damy radę tylko się zbytnio nie podpalac w obronie. Carra niczym Gmoch rysuje w studiu. Haha
Klopp12 22.01.2018 21:57 #
fetraini

Wypad stąd trollu bagienny.
kubaburza 22.01.2018 21:57 #
fetraini kartki ci się chyba skleiły bo ciągle to samo piszesz.. Może przestań trzepać obok swoich analiz.
Kuj 22.01.2018 21:58 #
Wijnaldum i Gomez out
Lallana i Arnolnd in.
To maks przy tej ławce ale pewnie zmiany +70min
ManiacomLFC 22.01.2018 21:59 #
Z tym, że to TYLKO van Dijk zawinił bramkę to też bym nie wybiegał zanadto. Nie wiemy kto miał jakie polecenia od Jurgena. Fakty są takie, że 3 piłkarzy skakało do piłki, a żaden nie zajął się kryciem rywali. A więc ktoś komuś wszedł w paradę - pytanie tylko czy Holender kolegom czy koledzy Holendrowi. Przecież widać było, że ledwo sięgnął piłkę jak ją wybijał.
Klopp12 22.01.2018 22:00 #
Ale jakby tak Lovren zrobił jak Van Dijk, to byście go tu linczowali.
HyppiaYNWA 22.01.2018 22:00 #
teraz pięknie w przerwie jest pokazane na Sky Sports jak daliśmy dupy przy tym stałym fragmencie gry. Dopóki nie zatrudnimy kogoś kto będzie umiał ustawić chłopaków przy stałych fragmentach to my nic nie ugramy.
radoLFC 22.01.2018 22:00 #
Po co go karmicie? Sam zniknie jak po meczu z City
ManiacomLFC 22.01.2018 22:01 #
@fetraini - pierwszy komentarz w historii strony: "moje analizy jak zwykle się sprawdziły" - człowieku, jakie analizy? jakie przemyślenia? Weź to odstaw!

Nie załamujcie się, przecież jest szansa że chłopcy się wezmą w garść w drugiej połowie i to wygrają. Już nieraz w tym sezonie tak było
MrMMYNWA 22.01.2018 22:01 #
Gomes dziś tragedia, brakuje tego Clyne-a mimo wszystko. Ale to nie koniec meczu. Liczę, że Klopp w przerwie zrobi porządek i na koniec zejdziemy z wynikiem 1-2. Do boju chłopaki! YNWA!

04.05.2024 15:03, Mdk66, skysports.com
Klopp: Mogą mnie skreślić z listy abonentów  (2)
04.05.2024 14:36, B9K, thetimes.co.uk
Klopp: Nie ma już żadnej presji  (7)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (25)