05.05.2024
17:30

Osób online 958

Liverpool prowadzi 2:0 do przerwy

Po pierwszej połowie drużyna Liverpoolu prowadzi na wyjeździe z Southampton 2:0. Dwójkowe akcje pary Salah - Firmino zapewniły nam cenne 2 gole każdego z tych zawodników. W 6. minucie trafienie zaliczył Brazylijczyk, zaś w 42 prowadzenie the Reds podwyższył Mo Salah.

DolasLFC 11.02.2018 18:17 #
Panowie dajcie jakiś stream bo jajo zniose zaraz !
AirCanada 11.02.2018 18:17 #
Jeszcze trzecią sztukę musimy tu dziś zapakować, żeby mieć względny spokój duszy i serca ;)
Juluz 11.02.2018 18:17 #
Dobrze, że mamy Neuer'a na bramce, bo wynik mógłby być inny.
kubaburza 11.02.2018 18:18 #
Nie możemy wyciągnąć kota z worka bo Salah jest już na boisku.

Gensheimer 11.02.2018 18:19 #
Southampton stał się niczym Liverpool. Dobrze grają w piłkę, ale to przeciwnik wymierza dwa ciosy.
Brawo tak czy inaczej Mo i Bobby bezcenni!
tachi 11.02.2018 18:19 #
I cyk dwójeczka..super asysta Boba!
paranormalnY 11.02.2018 18:20 #
Prowadzenie prowadzeniem, ale drugą połowę trzeba zagrać w samych gaciach. Te stroje oślepiają Atkinsona i nie widzi w ogóle fauli
kluskow 11.02.2018 18:20 #
mogli by cos Mane na pocieszenie dać pyknąć bo aż strach pomysleć jak by jeszcze Sadio był w formie jak z początku sezonu
BiałyWilk 11.02.2018 18:20 #
2 gole zdobyte niewielkim nakładem sił. Dobrze to wygląda w perspektywie bliskiego meczu z Porto. :)

No i ktoś podszywa się pod Lorisa. :)
Radbug 11.02.2018 18:20 #
Southampton atakuje i stwarza groźne sytuacje. Teoretycznie wiec nie ma żadnego zagrożenia dla naszego zwycięstwa. Gorzej jak w drugiej połowie postanowią strzelić jakieś bramki i cofną się do obrony czekając tylko na kontry.
wesam 11.02.2018 18:21 #
Gra bardzo spokojna. Karius świetny, Salah i Firmino- magia. Mane obudź się i zacznij grać z chłopakami bo sam nic nie zdziałasz.
Hitomi 11.02.2018 18:21 #
Air. My kibice LFC nieznamy takiego pojęcia jak spokój po trzech bramkach
MKrzysiek 11.02.2018 18:21 #
jest dobrze w miarę pewna gra obrony (może a wyjątkiem Robertsona który jest aktywny w ofensywie ale słabiej gra w defensywie). dobra gra pomocy oraz ataku (widać ze Firmino i Salah rozumieją się bez słów)

- współpraca Matip, van Dijk - nie idzie im dobrze moim zdaniem, brak zgrania, koncentracja Matipa pozostawia do życzenia, Virgil także niepewny
- cichy Emre, ale może to jednak plus ;)

czekamy na drugą połowę i jeszcze 2 brameczki: Salah i Mane :)
Gensheimer 11.02.2018 18:22 #
@HyppiaYNWA

bardzo dobrze, dwie kapitalne interwencje. Pewny na przedpolu, mądrze i szybko wznawia grę. Wygląda z meczu na mecz coraz pewniej.
kravelin 11.02.2018 18:22 #
RK23 11.02.2018 18:23 #