05.05.2024
17:30

Osób online 1500

Remis 5:5 w meczu legend

Drużyna Legend Liverpoolu zremisowała przeciwko zespołowi Bayernu Monachium 5:5 w emocjonującym spotkaniu charytatywnym na rzecz Fundacji LFC.

Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze The Reds. Już w 5. minucie meczu Dirk Kuyt umieścił piłkę w bramce. Prędko za jego przykładem poszli Michael Owen oraz Robbie Fowler i po 17 minutach spotkania na tablicy widniał wynik 3:0.

Pierwszą bramkę dla ekipy gości w 20. minucie zdobył Luca Toni. Dziesięć minut później tablica wskazywała już rezultat 3:3 za sprawą trafień Alexandra Zicklera oraz Paulo Sergio.

Przed zakończeniem pierwszej połowy padły jeszcze dwie bramki. W 32. minucie ponownie piłkę w siatce umieścił Alexander Zickler, natomiast tuż przed zakończeniem pierwszej odsłony gola z rzutu wolnego zdobył Robbie Fowler.

Po wznowieniu gry obydwie drużyny przystępowały do spotkania przy wyniku 4:4, a Xabi Alonso przeniósł się do zespołu z Monachium.

W 72. minucie meczu piłkarze Bayernu wyszli na prowadzenie po strzale Xabiego Alonso. Wyrównanie ekipie Liverpoolu w 87. minucie dał norweski obrońca, Bjørn Tore Kvarme, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:5.