05.05.2024
17:30

Osób online 822

Liverpool 2:1 Man City

Liverpool zwyciężył 2:1 w New Jersey w spotkaniu z Manchesterem City w ramach International Champions Cup. Bramki dla the Reds strzelili wprowadzeni do gry po przerwie Mohamed Salah i Sadio Mane.

Mistrzowie Anglii wyszli na prowadzenie w 57. minucie po golu Leroya Sane. W 62. minucie na boisku zameldował się Mo Salah i potrzebował zaledwie minuty, by trafić do siatki. Po dośrodkowaniu Camacho, Egipcjanin doprowadził do wyrównania z bliskiej odległości po strzale głową.

O zwycięstwie Liverpoolu przesądził gol Mane z rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

Skład Liverpoolu: Karius, Clyne, Gomez, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Milner, Wijnaldum, Jones, Lallana, Sturridge.

Po przerwie na boisku pojawili się: Kelleher, Woodburn, Mane, Klavan, Solanke, Salah, Grujić, Moreno, Camacho, Phillips i Chirivella.

Komentarze (19)

kubaburza 26.07.2018 06:10 #
Czemu Keita nie gral? Mialem urlop dzis brac zeby obejrzec meczyk ale ostatecznie nie obejrzalem a szkoda ;/
damiand 26.07.2018 06:15 #
Liverpool pokonał rezerwy mistrza Anglii.
Flymf 26.07.2018 07:05 #
Naby ma coś z karkiem. Pewnie przezornie JK dał mu dzień odpoczynku.
kubaburza 26.07.2018 08:11 #
Flymf - dzieki za info ;)
Maati 26.07.2018 09:05 #
Bardzo mi się podobał Grujić, duży plus za ten mecz.
tragikomix 26.07.2018 09:27 #
stracona bramka mniestety na konto Van Dijka. Najpierw niedokładnie pokrył, a kiedy Sane dostał piłkę, to zostawił VVD kilometr w tyle.

Nie oglądałem całego meczu więc nie wiem jak Virgil się zaprezentował ogólnie, ale stoperowi nie przystaje takie słabe krycie.
przemkins 26.07.2018 10:06 #
A jak zaprezentował się Daniel sturridge bo nie oglądałem a jestem ciekaw czy dalej trzyma poziom
pluscat 26.07.2018 10:07 #
Salah wszedł, namieszał, strzelił, a dzieciaki z City robili w gacie gdy tylko miał piłkę przy nodze. Mam nadzieję że to zwiastun kolejnego genialnego sezonu dla Mo!
Klopp12 26.07.2018 10:27 #
przemkins

Słabo, bardzo słabo. Lallana to samo.

@Maati

Co takiego Ci się podobało w grze Grujicia?? mam nadzieję, że wypożyczą, bo słabiutki ten koleś jest.

Na wielki plus Curtis Jones, będzie z niego mega piłkarz.
przemkins 26.07.2018 10:46 #
To może teraz ostygnie ten zachwyt nad Stu.
Kartas 26.07.2018 10:50 #
Origi, Markovic i Ojo nie grali dlatego, że są już skreśleni czy był inny powód absencji
Klopp12 26.07.2018 10:56 #
Kartas

Ojo siedział na ławce rezerwowych. A Lazar i Origi byli poza kadrą meczową. Ale jaki był powód ich absencji to nie mam pojęcia.
Maati 26.07.2018 12:09 #
@Klopp12
Po pierwsze po zmianie stron jak został wymieniony cały środek, to już City sobie tak nie poklepało jak w 1 połowie, opanowaliśmy cały środek, a Grujić się odznaczał z naszej trójki. Do tego widać było pewność siebie, każdy kontakt z piłką był przemyślany, dokładność podań na wysokim pułapie, a wiele z nich nie było do tyłu czy do boku. Dołożył też od siebie kilka odbiorów, jedno co mu nie wyszło w tym meczu to strzał z pierwszej piłki lewą nogą wysooooko w trybuny. Ale generalnie tak jak mówiłem jestem zadowolony z niego.
Klopp12 26.07.2018 12:14 #
Maati

Tylko zwróć uwagę w jakim składzie grało City. Na tle tych nastolatków to żadna sztuka podać dobrze na parę metrów i być pewnym siebie. Zobaczymy czy poradzi sobie z kimś lepszym.
Beol 26.07.2018 12:42 #
Najpierw to zauważcie na jakim kartoflisku wczoraj graliśmy.
Tego meczu nie da się normalnie ocenić, bo czasem zawodnicy mieli problem, żeby prosto podać.

Z ocenami to wy się wstrzymajcie do grudnia, wtedy będziemy wiedzieli wszystko.
Maati 26.07.2018 13:02 #
@Klopp12
Dlatego nie napisałem, ale super zawodnik, będzie walczył o pierwszy skład, woow. Tylko, że W TYM meczu mi się podobał i zgarnął dużego plusa ode mnie ;)
Pozdrawiam ;)
Klopp12 26.07.2018 13:13 #
Maati

Również pozdrawiam :)
rudobrody 26.07.2018 16:51 #
Co niektórzy oczekiwali by gry na najwyższych obrotach już... mamy silna pakę ale jeszcze niezbyt zgraną tez troche potrzeba by z tego utworzyć zgrany kolektyw do początku sezonu ,dla mnie nawet możemy przegrać wszystkie przed sezonowe mecze na czele z mułami by to zaprocentowało w sezonie pewnie Klopp juz ma w 90% wyrzeźbioną kadrę teraz sprawdzanie formacji itd :D plus testuje młodziaków którzy pewnie bedą stanowić o naszej sile w pucharach wiec każdy wybrany przez Kloppa zawodnik dołoży cegiełke do tego projektu jakim bez wątpienia jest walka o najwyższe cele czyli mistrzostwo walka w LM i również nie odpuszczanie pucharów bo nasze młodziki mają potencjał dołożyć do nich Milnera prawdziwego mentora który bedzie studzić głowe młodym i nie oczekuje wygrania ale chociażby jakiś dalszy etap by młodzi pograli aniżeli odpaść po frajersku w 1 rundzie :D