05.05.2024
17:30

Osób online 822

Prowadzenie do przerwy

W pierwszej połowie pomiędzy Crystal Palace a Liverpoolem oglądaliśmy tylko jedną bramkę, the Reds są stroną przeważającą, jednak brakuje im dokładności, podobnie jak gospodarzom.

Obie drużyny miały swoje okazje, najpierw Salah zmarnował idealne podanie od Keity po znakomitej indywidualnej akcji nowego nabytku the Reds. Szansę na strzelenie bramki miał również Roberston, ale uderzył wysoko ponad bramką. Gospodarze najbliżej strzelenia bramki byli w sytuacji, w której piłka uderzyła w poprzeczkę. Przed gwizdkiem na przerwę karnego na bramkę zamienił James Milner.

Komentarze (23)

AGJanekYNWA 20.08.2018 21:49 #
Berło dzisiaj... Oby Szakira wbiła w II połowie!
Paviola 20.08.2018 21:51 #
Dosyć wątpliwy ten karny, ale przecież mogli użyć Var-u. Och... Wait...
Juluz 20.08.2018 21:51 #
Mo trochę bez formy, oby wszedł na swój poziom.
kubaburza 20.08.2018 21:51 #
Orły to moim zdaniem najtrudniejszy rywal dla nas. Nie tylko nam nie leża ale i sa w dobrej formie. Trudny przeciwnik i mam nadzieje ze dowieziemy wynik do konca - oczywiscie kolejnymi bramkami naszych nie pogardze ;)
Bengaloe 20.08.2018 21:51 #
Gramy dobry mecz, brakuje nieco konkretu i większej liczby sytuacji, ale nie ma co marudzić, wynik do przerwy świetny. Obrona gra super, jedyna szansa po błędzie Keity.

Swoją drogą, Keita jak na razie do spółki z Mane robią nam grę. Na duży plus TAA za ogarnięcie Zahy i udzielanie się w ofensywie.

YNWA na drugą połówkę!
Redzik90 20.08.2018 21:51 #
Salah chyba jeszcze wodę z uszu wylewa po tym nurkowaniu. :D
kubaburza 20.08.2018 21:52 #
Watpliwy karny? Dostal kopa i sie polozyl.. kazdy normalny zawodnik by tak sie zachowal
lucimar 20.08.2018 21:52 #
Karny był sakho dwa razy kopał po piszczelach Mo nie były to kosy ale wystarczy by wybić z rytmu i spowodować upadek. Faul na karnego to nie tylko kosa od tyłu.
Juluz 20.08.2018 21:52 #
Kiedyś by mnie dupa bolała po takim karnym dla nas, ale jak się naoglądałem jakie szczęście czasem mają muły, armatki na wode, city czy inne nurki typu Kane to szczerze mówiąc mam to już gdzieś, prowadzimy a hejterzy niech się plują, kogo to obchodzi.
Lfc-FreaK 20.08.2018 21:53 #
To jeszcze 2 brameczki i wracamy na szczyt :P
Maurycy93 20.08.2018 21:53 #
Sakho chyba znowu nadużywa odżywek na własną rękę...
HyppiaYNWA 20.08.2018 21:53 #
Gomez bardzo dobrze sobie radzi na środku obrony, niech się ogrywa chłopak, jeden piękny wślizg jak Zaha wychodził sam na sam. Chętnie zobaczę Stu i Shaqiriego za Salaha i Bobbyego. Wepchnąć drugą i bronić.
piotruspolonia 20.08.2018 21:53 #
Salah w tamtym sezonie, zaczynał tak samo, marnował wiele sytuacji, rozkręcał się od 4-5 kolejki, także spokojnie, strzelić szybka bramkę na 0-2 i grać swoje. YNWA
Gensheimer 20.08.2018 21:54 #
Wan Bissaka mi bardzo imponuje co za młodziak! Naby jest kapitalny, ta zmiana kierunku i wspaniałe długie podanie do Mo! Palce lizać. Choć jeden kosztowny błąd popełnił. Pomoże nam ta bramka do szatni.
radoLFC 20.08.2018 21:54 #
Robi się agresywnie, a ten karny, może nie ewidentny ale jednak, sprawi że zrobi się bardziej nieprzyjemnie, oby bez strat.
paranormalnY 20.08.2018 21:56 #
Jak pokonać orły? Wyciąć orła :)
CzerwonyBartek 20.08.2018 21:57 #
Nie wina Salaha że szpakonogi nie umie w piłkę. Kopnął dwa razy jak paralityk. Karny słuszny acz nie ewidentny
Kuj 20.08.2018 21:57 #
Serio macie wątpliwości co do tego karnego?! Przecież jedenastka ewidentna, Salah trochę dorzucił od siebie, ale nie zmienia fo faktu że Sakho faulował.
Lipaa1960 20.08.2018 21:58 #
Karny bez dwóch zdań kontakt z nogą jest? Jest, a z piłką?? Kropka

Widać w Naszych taką wole walki czy tu Milner czy TAA nie dają sobie w kaszke dmuchać. nie chce pompować balonika, ale ja wierze, że to jest ten sezon!

@HYPIA lepiej strzelic jeszcze drugą i cały czas napierać, bo to nasze bronienie to takie na bakier czasem bywało ;) YNWA!
Piotrek7LFC 20.08.2018 21:59 #
Sakho tam go kurwa kopał... z trzy razy nie?
Bengaloe 20.08.2018 21:59 #
PS
Co do karnego to jak dla mnie Oliver się z tego wybroni. Powiedzmy sobie szczerze, że Sakho bardzo się starał tymi żurawimi wymachami, żeby sędzia jednak to gwizdnął.
greenbert30 20.08.2018 21:59 #
Trochę martwi forma Roberto, ale to dopiero początek sezonu.

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (3)
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (1)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports