05.05.2024
17:30

Osób online 1415

4:1 do przerwy!

Po pierwszej połowie Liverpool prowadzi na Anfield w starciu z Arsenalem 4:1. Na prowadzenie dość niespodziewanie wyszli goście w 11. minucie, kiedy Alissona pokonał Maitland-Niles. The Reds natychmiastowo odpowiedzieli za sprawą 2 goli Roberto Firmino. W 32. minucie po asyście Mo Salaha bramkę na swoje konto zapisał Sadio Mané. W doliczonym czasie pierwszej połowy jedenastkę na gola zamienił Król Egiptu.

Komentarze (36)

Jaquar 29.12.2018 19:18 #
kosmos
AirCanada 29.12.2018 19:18 #
Ale rzeźnia!!! Konkretnie lecimy z nimi.
NorbertYNWA 29.12.2018 19:19 #
We are gonna win the league !!!
kubaburza 29.12.2018 19:19 #
Nie ma to jak dobry gwalcik w sobotni wieczor.
ManiacomLFC 29.12.2018 19:19 #
Coś pięknego
JarJar 29.12.2018 19:19 #
Walec kur*a !!!
Radbug 29.12.2018 19:20 #
Z czego wy się cieszycie. Przecież nie będzie czystego konta.
Bengaloe 29.12.2018 19:21 #
Gramy słabo, wynik jest rewelacyjny. Na drugą połowę nastawić się na kontrę i skupienie do końca!

Słaby mecz Fabinho, świetnie gra Gini. A Arsenalowi pozostaje współczuć defensywy. :D
FankaLFC 29.12.2018 19:21 #
fantastycznie się to ogląda :D
oweniasty 29.12.2018 19:21 #
Salah na kapitanie w FPL. Niech chłopak jeszcze ze dwie strzeli i poasystuje troche :) Bardzo mnie ciesza dwie bramki Bobiego i ze Mane tez ma trafienie na koncie. Potrzebowali tego. Jazda z nimi!!
radoLFC 29.12.2018 19:22 #
Cholernie dziwaczny mecz, gramy jakoś tak bezładnie a bramki aż 4
hoster 29.12.2018 19:22 #
Musimy trochę uspokoić środek pola i nie tracić koncentracji. Fajnie by było gdyby Bobby strzelił jeszcze jednego gola i zabrał piłkę do domu, tego mu życzę.
Juluz 29.12.2018 19:22 #
Ryan Air nie zaserwuje takich lotów jak nasz zespół. Jazda z nimi :)
erewu 29.12.2018 19:22 #
"Jest super, jest super więc o co Ci chodzi"
Kijoraptor 29.12.2018 19:22 #
Ma ktoś kamizelkę kuloodporną ? Przyda się Arsenalowi, walimy w nich aż miło patrzeć.
oles 29.12.2018 19:23 #
Święta trwają w najlepsze :) :) :)
reddsPL 29.12.2018 19:23 #
I po co było ciągnąć lwa za wąsy?!

Łogiń kurła!
greenbert30 29.12.2018 19:23 #
Bengaloe zgadzam się w 100%, jeszcze dodam słabego Trenta i Robertson tez nie błyszczy
Scofield1111 29.12.2018 19:23 #
Oweniasty
U mnie triple captain :)
HyppiaYNWA 29.12.2018 19:23 #
Emery dziś wyjechał rowerem na czołówkę z czołgiem i liczył że wyjdzie z tego cało.
MarianoYNWA 29.12.2018 19:23 #
Fabinho średniawka
Hendo in
Magerlfc 29.12.2018 19:24 #
I znowu Fa bedzie musiała ustosunkować sie co do karnego na Salahu... Wygrał pojedynek, był przed kolasiniacem a ten 2 razy go skrobnał w nogi. Podobała mi się reakcja Virgila przed tunelem, gdy chyba kolasinac sapał do Mo.
oweniasty 29.12.2018 19:25 #
Scofield1111

Życzę duuuuuuużo punktów :)))))
kubaburza 29.12.2018 19:25 #
A i jeszcze jedno.
Arsenallord jesli to czytasz - 4 1 z dedykacja dla twoich durnych postow o Liverpoolu.
liverpoool 29.12.2018 19:25 #
Hendo wejdzie napewno na uspokojenie środka, pewnie jeszcze Keita i origi albo Stu
MateuszFC 29.12.2018 19:26 #
Poszedłem na stronę Kanonierzy.com chyba coś im serwera wywaliło haha
Misiekk 29.12.2018 19:27 #
ogólnie kiepski mecz (fabinho, shaqiri, trent), mamy szczęście, że Arsenal jest w jeszcze gorszej dyspozycji
muczers8 29.12.2018 19:28 #
Nie podoba mi się to, że kopiemy się z nimi zamiast tą grę nieco uspokoić. Gramy bez ładu, Robbo i TAA są ogrywani. Fab też bez błysku, kilka głupich strat. Dobrze, że to Arsenal w kryzysie co pokazały ostatnie ich mecze, bo moglibyśmy teraz tak wysoko nie prowadzić. To co w tym sezonie jest naszym największym plusem, czyli wyrafinowanie gdzieś przepadło.
Teraz się cofnąć i wyczekiwać kontr, bo obrona Arsenalu aż się cała trzęsie. Oby bez kontuzji, bo w czwartek mecz nie tylko o 3 punkty, ale i ogromną przewagę psychologiczną.
micer221 29.12.2018 19:28 #
@MateuszFC To samo chciałem zrobić :D. Skuteczność prawie 100% brawo panowie! Oby nie zlekcewazyc i nie zrobić powtórki z Emirates z 2016 /17
Misiekk 29.12.2018 19:30 #
Nie wiem jak inni, ale ja mam lekkie obawy przed 2 połową...
damiand 29.12.2018 19:30 #
Misiekk
Nawet bardzo, straszny nieład, dużo głupich strat i wybić pod nogi przeciwnika.
adamne 29.12.2018 19:30 #
Wynik lepszy od gry, dobrze że arsenał ma obronę tylko teoretyczną.
LoveFC 29.12.2018 19:30 #
Te straty w środku pola, żenada. Fabinho do zmiany. Nieporadność Trenta, Andy'ego i Ginniego, nie da się na to patrzeć. Salah bezbarwny, Mane prawie niewidoczny, a i Bobby mógł więcej strzelić. Ani stylu, ani wyniku. Jak tak dalej pójdzie to więcej jak 6 bramek dzisiaj nie strzelimy. Nie z taką skutecznością. Przed nami kolejne 45 minut męczarni. Dobrze, że mecz dzisiaj wcześniej bo chyba bym zasnął.

Shearer: Mo może czuć się pokrzywdzony  (2)
28.04.2024 19:22, B9K, Liverpool Echo