27.04.2024
13:30

Osób online 1004

Firmino zagrał w meczu reprezentacji

Roberto Firmino wystąpił w meczu towarzyskim reprezentacji Brazylii z Kolumbią. Napastnik Liverpoolu wybiegł na boisko od pierwszego gwizdka i spędził na nim 83 minuty, a jego zespół ostatecznie zremisował 2:2.

Brazylijczycy wyszli na prowadzenie za sprawą Casemiro, jednak jeszcze przed przerwą sytuacja się odwróciła po dublecie Luisa Muriela.

Na około 30 minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę dla Brazylii zdobył Neymar i, jak się później okazało, był to ostatni gol w tym meczu.

Roberto Firmino opuścił plac gry na siedem minut przed końcem, natomiast Fabinho spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Drugim spotkaniem Brazylii podczas przerwy na mecze reprezentacji będzie mecz towarzyski z Peru. Spotkanie odbędzie się w Los Angeles i rozpocznie się w środę we wczesnych godzinach porannych.