05.05.2024
17:30

Osób online 1113

Liverpool prowadzi do przerwy 3:1

Obrońcy trofeum prowadzą po pierwszej połowie na Anfield 3:1 w konfrontacji z Salzburgiem. Wynik otworzył w 9. minucie Sadio Mané. Później na listę strzelców wpisali się jeszcze Andy Robertson (25 min) i Mohamed Salah (36 min). Austriacy także strzelili bramkę po trafieniu Hwanga (39 min).

Komentarze (16)

redartur76 02.10.2019 21:47 #
Za dużo luzu się wkradlo po 3 bramce
PlayBoy 02.10.2019 21:47 #
Ale ładnie chłopaki grają :) aż chciałby sie być teraz na Anfield
Kijoraptor 02.10.2019 21:47 #
Przyjemnie się ogląda. Opanowanie i konsekwencja i będzie super.
Bengaloe 02.10.2019 21:48 #
Bardzo dobry wynik, przez większość połowy bardzo dobra gra. To co gra dzisiaj Robertson naprawdę może się podobać. Salah pomimo strzelonej bramki gra średnio i bardzo egoistycznie.

Strzelić jeszcze jedną bramkę po przerwie i oszczędzać siły na Lisy.
Radbug 02.10.2019 21:48 #
Kurdę, do starty bramki, to co grała nasza obrona to była prawdziwa poezja. Często zostawali w sytuacjach praktycznie 1 na 1 a i tak wszystkie piłki na naszej połowie były nasze. Ile piłek przecietych i odebranych to ciężko zliczyć. Szkoda, ze jednak przy bramce tak łatwo udało ją się zdobyć Austriakom.
mayro78 02.10.2019 21:51 #
Gomez słabiutki
BiałyWilk 02.10.2019 21:51 #
W którym momencie Salah grał dzisiaj bardzo egoistycznie?
Radbug 02.10.2019 21:52 #
W każdym w którym miał piłkę przy polu karnym Salzburga. Kiwał sie wtedy 1 na 4 zamiast podać.
ynwa19 02.10.2019 21:53 #
Lekko,łatwo i przyjemnie-:)
Andy.......to jest proza ale i poezja jak ten chłopak gra!
Dorzućmy szybko 1,2 brameczki a potem oszczędzajmy siły na sobotę.
Jedi13 02.10.2019 21:53 #
Gomez gra naprawdę słabo. Przez niego VVD musiał znaleźć się w nie swojej strefie i skończyło się bramką. Henderson super mecz szkoda tej straty po której padła bramka na 3 1. A tak to ogień grają chłopaki.
JareckiYNWA 02.10.2019 21:54 #
Mayro78 Gomez nie jest w rytmie moczowym stad tak niepewnie
BiałyWilk 02.10.2019 21:54 #
Chyba jesteście już zaślepieni tym co piszecie, a w sytuacji w której dryblował w polu karnym Salzburga, miał dookoła siebie tylu obrońców, że ciężko byłoby gdziekolwiek wcisnąć piłkę, a tym bardziej wypatrzyć lepiej ustawionego partnera.
Liverbird1979 02.10.2019 21:54 #
Miło się na to patrzy.
BigAnfield 02.10.2019 21:55 #
Chyba nikt nie zakladal ze ten mecz potoczy sie po mysli Salzburga. Kwestia tylko jakim wynikiem zakonczy sie ten spektakl?
Druga polowka to pewnie gra na 50% i spokojne dowiezienie wyniku. Szybkie zmiany, aby dac odpoczac na Lisy. Wygrac i jedziemy dalej.
Cangur 02.10.2019 21:57 #
Już dajcie spokój z salahem co by nie zrobił to tylko egoizm widzicie.
Zbytnie szukanie i uprzejmie szukanie kolegi też jest zła , więc sądzę że równowaga jest zachowana w ataku
adamne 02.10.2019 21:57 #
No Salah strzelił bramkę i miał jeden dobry drybling, ale poza tym zmarnowana setka i kilka strat. Reszta naprawdę dobrze, poza tą jedną akcją gdzie zrobiliśmy kumulację błędów, trochę chyba stracili koncentrację po wysokim prowadzeniu.
Salzburg nie zawodzi, podoba mi się że grają bez kompleksów bo mecz dzięki temu jest bardzo fajny. Ale musimy im pokazć dominację również w drugiej połowie żeby nie było nerwówki bo za trzy dni musimy znowu być gotowi.