21.04.2024
17:30

Osób online 886

Chamberlain i Keïta strzelają

Alex Oxlade-Chamberlain i Naby Keïta strzelili bramki dla swoich drużyn narodowych we wczorajszych spotkaniach. Chamberlain otworzył wynik rywalizacji w 11. minucie meczu z Czarnogórą na Wembley. Anglicy wygrali w ostatecznym rozrachunku aż 7:0.

Pomocnik the Reds przebywał na placu gry przez 56 minut. Trent Alexander-Arnold rozegrał pełne spotkanie, z kolei Joe Gomez pojawił się na boisku na ostatnie 20 minut.

W meczu eliminacyjnym do Pucharu Narodów Afryki, Gwinea zremisowała 2:2 z Mali, a jedną z bramek strzelił Naby Keïta.

Sadio Mané zaliczył zagrał 84. minuty w meczu Senegalu z Kongo, zakończonym zwycięstwem drużyny piłkarza Liverpoolu 2:0.

Ki-Jana Hoever i jego Holandia pożegnali się na etapie półfinałów z MŚ do lat 17. Oranje przegrali z Meksykiem po rzutach karnych.