13.05.2024
21:00

Osób online 1228

Aston Villa wygrywa 5:0

W drugiej odsłonie meczu wynik na stadionie w Birmingham podwyższył wprowadzony po przerwie Wesley. Tym samym, The Villans awansowali do kolejnej fazy Carabao Cup. Niewątpliwie, dzisiejsza rywalizacja była cennym doświadczeniem dla młodych zawodników Liverpoolu.

Bramki dla gospodarzy strzelili Hourihane w 14. minucie, Boyes w 17. minucie (bramka samobójcza), Kodjia w 37. i 45. minucie, ostatniego gola strzelił Wesley w 92. minucie.

Komentarze (19)

Redzik90 17.12.2019 22:43 #
Rożnica była taka, że oni mieli bramkarza i nie mieli Van den Berga. :)
Aczkolwiek brawa za walkę. Wielka lekcja dla tych chłopców.
Klopp12 17.12.2019 22:44 #
Elliott musi zostać w przyszłym sezonie włączony do pierwszej drużyny.
Deadlock 17.12.2019 22:44 #
Naprawdę ciężko obecnie znaleźć argumenty twierdzące za tym, że Kelleher i van den Berg mają przyszłość w klubie. Może jeszcze się rozwiną, ale na razie są lata świetlne od pierwszego zespołu.
użytkownik zablokowany 17.12.2019 22:45 #
Nie przejmowac sie. Przegrana byla pewna a tutja chodzilo o wystep mlodych. Elliott byl swietny. 5 kluczowych podan, 88% celnych podan. Dla niego glownie ogladalem meczyk i sie nie zawiodlem. Szkoda ze nie strzelilismy zadnych bramek bo na to zasluzylismy. No ale coz. Glowy do gory, gra lepsza niz wynik.
ynwa19 17.12.2019 22:47 #
Szkoda,że nie udało się strzelić tego jednego gola.
Chłopaki starali się jak mogli.

To jutro czas na 1 zespół.
Gomus89 17.12.2019 22:47 #
Milner, Lallana, Ox albo Shaq, Origi. Te cztery zmiany i wynik w drugą stronę. Ale dobrze młodzi się ograli, zobaczyli czego brakuje, bezcenne doświadczenie. Dziarac tylko że z początku nic nie wpadło. Inaczej mogło by to wyglądać
hoster 17.12.2019 22:47 #
Kurde byłbym skłonny założyć, że gdyby zamiast tego Longstafa był Brewster zamiast Kane Jones i zamiast van der Berga jakiś ogarnięty obrońca to oni by ten awans wyciągnęli. Ale jest jak jest odpadamy z kakało kap a młodzi zbierają cenne doświadczenie.
Fifi 17.12.2019 22:48 #
Nie zapominajcie o harbim kaneie, facet był tragiczny
RedFan1892 17.12.2019 22:48 #
Brawo Liverpool!!! Młodzi może nie zagrali pięknego meczu ale na pewno nie brakowało im wiary. Niech się ogrywają. Elliott za to na duży Plus
caharin7 17.12.2019 22:49 #
Ja tam jestem dumny z chłopaków. Zasłużyli przynajmniej na 1 bramkę. Elliott będzie przekozak jeśli będzie tak się rozwijał, myślę że Boss tego przypilnuje. Patrząc na nich widziałem presing cały czas, było dużo niedokładnosci ale niektórzy z nich mieli po 16,17 lat. Błędy będą, to po prostu normalne. Kadjak tak się cieszył jakby strzelił 1 drużynie
Gomus89 17.12.2019 22:50 #
Szkoda*, a nie dziarac
LiveTom 17.12.2019 22:54 #
No nic trudno, było minęło. Oby przynajmniej misja pt. Klubowe Mistrzostwa Świata zakończyła się sukcesem.
bajbusinsky 17.12.2019 22:57 #
Cóż, przegraliśmy głównie przez brak doświadczenia. Przecież chłopaki grali momentami naprawdę fajną piłkę, problem był tylko z wykończeniem i decyzyjnością pod bramka przeciwnika. Obrona swoją drogą, trochępecha, trochę brak umiejętności.. Na plus Elliott i Hoever. Mam nadzieję, że Harvey dostanie jakieś szanse w pierwszej drużynie w tym sezonie.
ZeroOsw 17.12.2019 23:05 #
Jak nie lubię komentarza Eleven, tak zgodzę się z jednym zdaniem: widać, że Elliott i Hoever to zawodnicy stale trenujący z pierwszą drużyną - oczywiście parafrazuję. Ci dwaj piłkarze zrobili na mnie największe wrażenie (już po raz kolejny). Zwłaszcza Elliott... ten chłopak ma w sobie tak pozytywną nonszalancję i brak respektu, przy czym nie szuka na siłę dryblingu czy bezsensownego strzału. Zawsze podniesie głowę i sprawdzi, czy komuś można dograć, nie unikając naprawdę trudnych technicznie rozwiązań.
Bardzo bym się cieszył, gdyby Klopp dał mu szansę w PL, wpuszczając go na ogony meczów, które mamy już ustawione. Oczywiście, rozumiem, że w kolejce są zawodnicy, którzy również na to zasługują, ale tym spotkaniem młody Anglik pokazał, że on też znajduje się w tym gronie. MOTM.
AgentTomek 17.12.2019 23:05 #
Gdyby tylko Chuck Norris i Jeremy Clarkson zaczęli od pierwszej minuty, to Harry Kane nie musiałby grać w pomocy
madman99 18.12.2019 00:12 #
chlopaki rozegrali zaskakujaco dobry mecz, zwlaszcza imponujacy pressing i wybieganie, znaczną cześć meczu kontrolowali jego przebieg wiec wynik jest mocno niesprawiedliwy bo kilka sytuacji było naprawdę dobrych a AV wykorzystała błędy i wypunktowała nas bezlitośnie. A Elliott coż to będzie za piłkarz za parę lat dzieciak ma 16 lat i technikę, przegląd pola, podanie, drybling i ta jego odwaga i spokoj w grze.
JareckiYNWA 18.12.2019 00:16 #
Odbijemy sobie im w lidze
Zalewsky 18.12.2019 02:11 #
Gra niezła, ale wynik poszedł w świat. 2:1, czy 3:2 to wyniki, które łatwiej byłoby im zaakceptować.
jay7575 18.12.2019 06:09 #
YNWA dla Młodzików... Gdyhy nie bramkarz AV mieliby przynajmniej 2 bramki na które zasłużyli... Jak zwykle Elliot super gra.... Jest w nim to coś czego nam trzeba w pierwszym zespole :)