13.05.2024
21:00

Osób online 980

1:0 do przerwy dla the Reds

W pierwszej odsłonie meczu na King Power Stadium, podopieczni Brendana Rodgersa zostali zdominowani przez the Reds. Drużyna gospodarzy nie oddała żadnego strzału na bramkę Alissona.

The Reds po licznych atakach strzelili gola Lisom w 31. minucie meczu. Autorem jedynej jak dotychczas bramki został Roberto Firmino po asyście Alexandra-Arnolda.

Komentarze (22)

kacciq 26.12.2019 21:51 #
Dawno nie widziałem takiej połowy w naszym wykonaniu. Praktycznie perfekcja, poza tymi niewykorzystanymi sytuacjami.
Salah jako jedyny gra słaby mecz i po raz kolejny wkurza, straszny egoista się z niego zrobił. Henderson dzieli i rządzi w środku. Jeśli utrzymamy poziom w 2. połowie to nie ma się co martwić.
lucimar 26.12.2019 21:51 #
Si senior!!!!
Jedi13 26.12.2019 21:51 #
Obrona gra miodzio. Napad musi wykorzystywać swoje sytuacje ... Zniszczyć ich po przerwie
dmn 26.12.2019 21:51 #
Piękne jest, że Brendan poprosił kibiców o wsparcie, ale zapomniał dodać, że chodzi o kibiców Leicester :D
Tomir 26.12.2019 21:52 #
Szkoda zmarnowanych okazji na początku spotkania, ale patrząc na Naszą grę jestem spokojny o wynik. Przydałby się dla bezpieczeństwa druga bramka, bo wiadomo, że 1:0 to bardzo niepewny rezultat.
ynwa19 26.12.2019 21:52 #
Co my gramy dzisiaj to wyrażę jednym słowem:MĄDROŚĆ!-:)
Tylko skuteczność musimy poprawić

Come on LFC!-:)
radoLFC 26.12.2019 21:52 #
Póki co Alisson najsłabszy w Liverpoolu, oby tak dalej.
FankaLFC 26.12.2019 21:52 #
Sztos spotkanie, oby tak dalej nam szło
19SG90 26.12.2019 21:52 #
Gdyby nie nasza nieskuteczność to Lisom pewnie nie chciałoby się wychodzić po przerwie... Ale gramy dziś kozacko naprawde
greenbert30 26.12.2019 21:53 #
Keita dzisiaj rewelacyjny
dmn 26.12.2019 21:53 #
I naprawdę jesteśmy na niesamowicie wysokim levelu skoro gramy perfekcyjne 45min mimo, że dwóch najlepszych z przodu kopie się jak na razie po czołach
kubaburza 26.12.2019 21:53 #
Dziwny mecz. Niby ich niszczymy w kazdej kategorii a jednak jest tylko 1 0
everlast 26.12.2019 21:53 #
Salah raz nie podal juz egoista, no ludzie,wezcie sie opanujcie troche. Mane za to tradycyjnie nie trafia setek.
użytkownik zablokowany 26.12.2019 21:54 #
Świetne i bardzo dojrzałe 45 minut. Najbardziej mi imponuje jak utrzymujemy sie przy piłce. Potrafimy wyjść gładko spod pressingu i poklepać w piłkę jak najlepsze nastawione na technike zespoły. Jeżeli dzisiaj to wygramy to jedyne co zostaje to co najmniej zremisować z City na ich stadionie i chyba mistrzostwo będzie już pewne.
1892LFCAnfield 26.12.2019 21:55 #
Pierwsza połowa spotkania fantastyczna , szkoda tych niewykorzystanych sytuacji , oby drugą połowę zagrać na 2 : 0 , i wracamy z kompletem punktów
VII 26.12.2019 21:56 #
Obserwując naszą grę można powiedzieć że gramy z głową i mądrze dysponujemy posiadaniem piłki. Jeśli nie zrobimy jakiegoś babola i będziemy dalej tak grali to nic złego nam się nie stanie. Widać że nasi chłopcy słuchają ustaleń Jurgena bo zorganizowanie zarówno w defensywie jak i w środku 5/5.

I co dalej uważacie że Roberto jest bez formy? :D
bajbusinsky 26.12.2019 21:57 #
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Podoba mi się gra Keity, dość agresywny dziś jest (w tym dobrym znaczeniu), trochę ten brak skuteczności razi, ale to ostatnio taki standard u nas. I brawo dla kibiców na stadionie.
ivers 26.12.2019 21:57 #
Miazga, niutki Rodgersa nie wiedzą co się dzieje, tylko ten Mane jak na razie cieniutki.
JareckiYNWA 26.12.2019 21:58 #
Totalna dominacja, żadnego strzału na naszą bramkę, zreszta tak jak w pierwszym meczu, gdzie było ciężko do końca. Ale dzis strata punktów jest raczej niemożliwa, nastawiamy celowniki i dobijamy ze dwa lisy :)
FanLFC25 26.12.2019 22:00 #
Salah fatalny, do zmiany jak najszybciej.
Ogolnie mecz pod kontrolą ale trzeba szybko strzelić na 2-0 bo inaczej zrobi się 1-1.
BigAnfield 26.12.2019 22:02 #
Co my dzisiaj gramy, to nie mam pytan. Jeden z lepszych taktycznie meczów w ostatnim czasie. Lisy vice lider i zero oddanych strzalow. Kosmos.
Liverbird1979 26.12.2019 22:02 #