13.05.2024
21:00

Osób online 1308

Pokaz siły w drugiej połowie!

Po pierwszej połowie obaj bramkarze nie mieli zbyt dużo pracy. Gospodarze oddali jeden, ale za to celny strzał, natomiast podopieczni Kloppa z 6 prób tylko raz zatrudnili Leno.

Najbliżej zdobycia bramki był dzisiejszy kapitan Liverpoolu, który w 35 minucie po dograniu Alexandra-Arnolda minimalnie przestrzelił. The Reds są zespołem przeważającym i "mają więcej z gry" jednak jak na razie na tablicy wyników widnieje 0:0.

Druga połowa to już festiwal gry w wykonaniu gości. W 60 minucie na placu gry pojawił się Diogo Jota i dwukrotnie pokonał bramkarza Arsenalu. Już 4 minuty po zameldowaniu się na murawie zdobył bramkę uderzeniem głową a ustalił wynik meczu silnym strzałem po podaniu Salaha na kilka minut przed końcowym gwizdkiem.

W międzyczasie Egipcjanin zdobył swoją 18 ligową bramkę w sezonie, umieszczając piłkę między nogami Leno w 68 minucie meczu.

Dzięki temu zwycięstwu The Reds zameldowali się na 5 miejscu w tabeli i tracą jedynie 2 punkty do londyńskiej Chelsea, która jest czwarta.

Komentarze (117)

Kijoraptor 03.04.2021 21:50 #
Trochę słabo. Nie ma zagrożenia, sporo chaosu, widać przerwę w grze. Po przerwie trafić chociaż raz i nie dać sobie wbić babola. Jota, może Curtis na drugą połowę wejdą w okolicach 65-70 minuty.
RedKoks 03.04.2021 21:50 #
Jota z Keita in i po 3pkt.
Pabloitto 03.04.2021 21:51 #
Nie gramy żle, ale strzelanie na bramkę nam nie wychodzi, już widziałem gola po strzale Milnera
MG75 03.04.2021 21:51 #
Przeważamy. Arsenal nie istnieje.
I znów skuteczność szwankuje.
Może Jota po przerwie coś zmieni.
adamne 03.04.2021 21:52 #
Znowu daje znać nasza największa bolączka tego sezonu, czyli skuteczność.
Akcja Mane i Salaha po błędach Arsenalu, strzał Milnera - przynajmniej z tych 2 sytuacji powinniśmy coś strzelić. Jota wydaje się oczywistością.
Niestety, Arselan drugie połowy gra znacznie lepiej...
Egalot 03.04.2021 21:54 #
Ale i Liverpool też
cezarkop 03.04.2021 21:53 #
Nie wygrywać z tak grającym Arsenalem to kryminał, ale nasza ofensywa jest tak żałosna że głowa mała.
radoLFC 03.04.2021 21:53 #
Strasznie dołuje mnie ten brak skuteczności, a potem jakiś farfocel nas pogrąża. Oby nie dziś!
użytkownik zablokowany 03.04.2021 21:53 #
Arsenal czeka aż strzelimy bramkę, a My aż sami sobie ją strzelą...

Masakra.
ynwa19 03.04.2021 21:55 #
Prochu do strzelania to myśmy w tym sezonie nie wymyślili!
A Milli miał lagę na 1:0.
Cóż trzeba poprawić celowniki i wtedy wyjedziemy z 3 punktami.

Do boju The Reds!-:)
Redzik90 03.04.2021 21:55 #
Nie rozumiem skąd te żale i pesymizm. To jest chyba NAJLEPSZY Liverpool w 2021 roku.
adamne 03.04.2021 21:57 #
Stąd że 0 bramek. Za styl punktów nie przyznają.
Owen89 03.04.2021 21:58 #
O właśnie, widać jakieś chęci zdobycia bramki. Damy radę
Esz 03.04.2021 21:56 #
Kurde mieszane uczucia po pierwszej połowie z jednej strony cieszy fakt że zdominowaliśmy mecz i nasz bramkarz jest praktycznie bezrobotny z drugiej ciężko się patrzy na skuteczność naszego ataku oby w drugiej przyszło przełamanie.
Jotun 03.04.2021 21:57 #
Niby dobrze, że jest przewaga, a jednocześnie bardzo frustrujące jest to, że nie widać tego w wyniku. Oby druga połowa to zmieniła.
VII 03.04.2021 22:07 #
Przewagę w posiadaniu piłki to my mieliśmy praktycznie we wszystkich spośród ostatnich porażek i nic konkretnego z tego nie wynikało poza paroma tysiącami wrzutek na pałę i nieudolnymi atakami pozycyjnymi w wyniku których notowaliśmy głupie straty. Tutaj trzeba wyrachowania tak jak u Mourarza. I tego nam właśnie brakuje od początku tego roku. Posiadanie jest dobre jak dzięki temu wypracowuje się okazje i w konsekwencji zdobywa bramki lub kontroluje wynik. A my przy takowym jesteśmy zbyt pasywni, do bólu przewidywalni i nieskuteczni.
mayro78 03.04.2021 21:57 #
Nie rozumiem po jakiego czorta Trent i Andy stoją razem przy rozgrywaniu wolnego.
Efekt jest taki, że po złym dośrodkowaniu brakuje jednego na swojej stronie.
BigAnfield 03.04.2021 22:00 #
Efekt zaskoczenia. Tylko że 95% tych wolnych wrzucą TAA, więc zaskoczenie dla przeciwnika żadne.
czerwonyy 03.04.2021 21:58 #
Kto by pomyślał, że bez Joty nie strzelimy żadnej bramki. Jeżeli w chwili obecnej jest tylko jeden piłkarz w drużynie, który potrafi strzelać gole i dodatkowo siedzi na ławce, to nie ma możliwości strzelenia bramki i to nie jest pierwszy taki mecz w sezonie i na pewno nie ostatni.
BigAnfield 03.04.2021 21:58 #
Na razie średnio to wygląda. Pozytyw taki, że Arsenal gra jeszcze większa kupę. Liczę że po zmianach coś ruszy, bo do tej chwili kopanie po czole i wszystko pchane na siłę.
VII 03.04.2021 22:00 #
Jak można nie wykorzystać choć jednej z trzech wybornych setek jakie zafundowała nam obrona Arsenalu? Może powinni zaprosić Rusha i Daglisha na sesje treningowe żeby emeryci pokazali im jak się strzela. Te strzały naszych wyglądają tak jakby po dwóch miesiącach izolacji od piłki dotknęli ją dziś po raz pierwszy. To już kolejny mecz w którym ten element słabo wychodzi. Nie wiem co robią na treningach, ale pewne jest że to nie działa i trzeba poszukać innych rozwiązań lub zatrudnić kogo trzeba. No chyba że kibice się zrzucą na badania wzroku i okulary niektórych naszych.
KaLik 03.04.2021 22:03 #
Jak na razie nie wygląda to najgorzej. Przed nami jeszcze kolejne 45 minut i myślę, że coś może wpaść. Z tego, co widzę na live, w superbet wciąż jesteśmy faworytem. Kurs na Arsenal prawie dwa razy większy, więc raczej tego nie przegramy, choć najlepiej byłoby wygrać.
MaksiuLFCSanok 03.04.2021 22:04 #
szkoda ze Milie tego nie trafił byłoby od razu z górki
NaImieMiAdaś 03.04.2021 22:06 #
Ali Narkosa się na oglądał, ale wygląda przednie - jak bym miał grać przeciw niemu to by mi ten snop rozbijał system bo to co wychodowal pali oczy
użytkownik zablokowany 03.04.2021 22:14 #
Znam sposób na to aby Liverpool znów zaczął wygrywać...
Nie wystawiać Thiago
Red_92 03.04.2021 22:19 #
Jak wcześniej kozłem ofiarnym wszystkiego był Salah, to teraz przeszło na Thiago
użytkownik zablokowany 03.04.2021 22:25 #
Dla niektórych Salah, dla większego grona Firmino, a akurat ja Thiago krytykuje non stop, nasze problemy zaczęły się odkąd do składu wszedł Thiago i zdania nie zmienię, chyba że strzeli hattricka, no ale na to się nie zapowiada.
Fanlive94 03.04.2021 23:08 #
Jak widać, nie jesteś zbyt inteligentnym człowiekiem. Powoli stajesz się drugim Flymfem z tym pieprzeniem.
użytkownik zablokowany 03.04.2021 23:20 #
W ten sposób oceniasz moją inteligencję ? 🤣
Nie kompromituj się chłopaczku.
użytkownik zablokowany 03.04.2021 23:22 #
Jeśli 94 to Twoje IQ to ja mam jakieś 46 więcej, daj spokój, nie odzywaj się po prostu.
użytkownik zablokowany 04.04.2021 00:02 #
No ale nie martw się jest jeszcze siedmiu lepszych od Ciebie 😊, Ty przynajmniej napisałeś, że nie możesz przeżyć tego, że ktoś może mieć kiepskie zdanie o Thiago w mało wyszukany sposób, ale jednak, reszta się nawet tego boi, możesz być z siebie dumy dodaj sobie 1 w loginie 🤣
ynwa04 03.04.2021 22:23 #
Dośrodkowanie TAA cudowne, jak za najlepszych czasów
użytkownik zablokowany 03.04.2021 22:23 #
A jota to po prostu grać musi, co za koleś 😊
Dzisiaj poza tym ładnie Trent, Milner i Fabinho, niby nie gramy źle ale reszty nie ma za co chwalić
Kijoraptor 03.04.2021 22:23 #
Jurgen jakieś pytania ?? Jota robi różnicę. Brawo.
BigAnfield 03.04.2021 22:24 #
Niesamowity chłopak. Tylko wchodzi i brama. Nie pierwszy raz. Niedługo trzeba będzie robić sondaż "ile sekund po wejściu potrzebuje Jota na zdobycie bramki"?
everlast 03.04.2021 22:28 #
A kiedy sie zorientujesz, ze jako joker sie sprawdza idealnie?
AquerdationLFC 03.04.2021 22:42 #
Jota świetnie spisuje się w roli Jokera i dobrze, że jak na razie wchodzi z ławki.

Przypominam, że kilka razy zaczynał od początku i nie wyglądał tak dobrze.
użytkownik zablokowany 03.04.2021 22:45 #
My dzisiaj wcale nie gramy tak źle, jeszcze nie jest najlepiej, ale widać światełko w tunelu
Terek92 03.04.2021 22:48 #
Fab i Thiago na swoim miejscu robią robotę. Mecz u końca, dla mnie Trent/Jota graczem meczu.
VII 03.04.2021 22:51 #
A tyle się naczytałem w przerwie reprezentacyjnej na forum, że Ligi Mistrzów nie będzie i nie ma co liczyć na duże transfery latem. Jak ktoś ma gorącą głowę i lubi zakładać jakiś scenariusz z góry, to liga angielska go prędzej czy później nauczy pokory. Tu się działy już różne cuda i kto jak nie my wieloletni kibice LFC powinniśmy o tym wiedzieć najlepiej.
użytkownik zablokowany 03.04.2021 22:54 #
Ja nie jestem zwolennikiem Thiago więc nie przyznam Ci racji ale fakt dziś są gorsi od niego, Andy zajechany, Firmino zaczął dobrze ale gra nędznie, Mane skucha, nawet w tej akcji co podawał do salaha podał do tyłu, obrona zero z tyłu ale Kabak elektryczny, wg mnie dużo lepiej gramy bez Thiago, no ale dziś nie było tragicznie, wierzę że skończymy w czwórce
VII 03.04.2021 22:55 #
Już o tym mówiłem wcześniej że nie należy skreślać zarówno Thiago jak i Kabaka. Thiago potrafi zagrywać niesamowite piłki i pokazał to już w LM. Poza tym dużo pracuje i jest uczestnikiem wielu akcji bramkowych, gdzie w mniejszym lub większym stopniu ma swój udział. Natomiast Kabak pokaże swój pełny potencjał w następnym sezonie kiedy będzie już bardziej ograny w lidze i powróci Virgil.
użytkownik zablokowany 03.04.2021 23:02 #
No wg mnie kur...wsko do nas nie pasuje, zdania nie zmienię, już gra cztery miesiące prawie non stop nikt mnie nie przekona, z nim gramy gorzej, ale dziś nie byl najgorszy na placu, Firmino, Mane i Andy bił na głowę ale to inne pozycje
użytkownik zablokowany 04.04.2021 00:49 #
Wiesz co siódemka, Kabak jasne młody chłopak, na razie trochę elektryczny, ale może się okazać że to będzie naprawdę dobry obrońca, ale ja jeśli faktycznie kupią Konate zostawiłbym Philipsa, za to co pokazuje w ostatnim czasie, zaimponował mi, opcja na rezerwę wręcz wymarzona, i osobiście dałbym szansę Davisowi nie rozumiem tego, że nawet na ławce nie siada, Williams na wypożyczenie.
użytkownik zablokowany 03.04.2021 22:43 #