PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1664

Mateusz Musiałowski z bramką miesiąca


PiÄ™kny gol po indywidualnej akcji Mateusza MusiaÅ‚owskiego dla drużyny U-18 pozwoliÅ‚ mu wygrać nagrodÄ™ za bramkÄ™ miesiÄ…ca w marcu. 

Siedemnastolatek otworzyÅ‚ wynik spotkania w wyjazdowym starciu z Newcastle United, mijajÄ…c piÄ™ciu rywali, przed oddaniem bezbłędnego strzaÅ‚u. 

Ten indywidualny rajd pozwoliÅ‚ mu w plebiscycie wyprzedzić gola Mohameda Salaha otwierajÄ…cego wynik w rywalizacji z RB Lipsk w Lidze Mistrzów. 

Trzecie miejsce zajęła bramka Diogo Joty zapewniajÄ…ca zwyciÄ™stwo przeciwko Wolverhampton Wanderers, a czwarte, trafienie Sadio Mané z Lipskiem. 

Pierwszą piątkę zamknęło trafienie Missy Bo Kearns w spotkaniu kobiecej drużyny Liverpoolu z Blackburn Rovers.

Plebiscyt na bramkÄ™ miesiÄ…ca w sezonie 2020/21:

Wrzesień : Mohamed Salah (vs Leeds United)

Październik: Mohamed Salah (vs Everton)

Listopad: Mohamed Salah (vs Atalanta BC)

Grudzień: Mohamed Salah (vs Crystal Palace)

Styczeń: Mohamed Salah (vs West Ham United)

Luty: Mohamed Salah (vs Leicester City)

Marzec: Mateusz MusiaÅ‚owski (vs Newcastle United U-18)


Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (4)

Scofield1111 08.04.2021 15:47 #
Salah chyba sam bierze udział w tych głosowaniach, musiało go zabraknąć w tym miesiącu :D
MG75 08.04.2021 16:14 #
Wreszcie jakaÅ› odmiana :)
Triumfatorzy tych zestawień dają sporo do myślenia, zwłaszcza jeśli chodzi o pożegnanie z Salahem. To, że ciągle wygrywał wynikało też z tego, że w niektórych miesiącach strzelał jako jedyny.
Lfc1990 09.04.2021 00:03 #
Jak najbardziej zasłużone
Ivan 09.04.2021 12:36 #
" rajd pozwolił my " "plebiscyt miesiąc" Literówki się Panu wkradły:)

Pozostałe aktualności