05.05.2024
17:30

Osób online 1181

Konaté powalczy dzisiaj o półfinał EURO U-21

Reprezentacja Francji U-21 zmierzy się dzisiaj z Holandią w ramach ćwierćfinału Mistrzostw Europy U-21. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie o 18:00 i będzie transmitowane na oficjalnej stronie UEFA - uefa.tv.

Dla kibiców Liverpoolu jest to świetna okazja, aby zobaczyć w akcji nowy nabytek klubu - Ibrahimę Konaté, który powalczy ze swoją reprezentacją o awans do półfinału tego turnieju. W fazie grupowej Francuzi zajęli drugie miejsce, a Konaté wystąpił w jednym spotkaniu (przeciwko Rosji).

madman99 31.05.2021 19:56 #
heh puscilem w 92 min zeby obejrzec dogrywke czy tam karne i sobie cala minute meczu obejrzalem.. no i niestety widze Konate ktory zamiast wracac na pelnej szybkosci za rywalem macha reka do sedziego, ma na pewno spory udzial przy bramce, bo to w koncu srodkowy obronca ale przynajmniej chlop kontuzji nie zlapie i sobie odpocznie przed nowym sezonem.
MG75 31.05.2021 20:00 #
No tą akcją załatwił kolegom turniej, wcześniej miał parę dobrych interwencji. Oglądałem fragmenty II połowy.
Dla nas dobrze, będzie miał czas na odpoczynek i spokojne przygotowanie się do sezonu.
MG75 31.05.2021 19:58 #
No to Konate będzie miał długi urlop, Francuzi kończą udział w turnieju.
Konate grał nieźle, ale zaspał w ostatniej akcji meczu, która przyniosła Holendrom decydującą bramkę.
LiverpoolskiKoksu 31.05.2021 20:05 #
Nie wiem czemu piszecie, że ten gol holendrów na koniec to wina Konate. Po prostu byli ustawieni wysoko bo atakowali + było widać, że pułapki offsideowe były częścią planu a holendrzy mieli fure szczęścia bo ich 2 gole byly minimetr na onside. Ogólnie uważam, że to był dobry występ Konate a Holandia miała po prostu farta
madman99 31.05.2021 20:18 #
mogl w tej akcji zrobic wszystko a kompletnie ją odpuscil, zwolnil i sygnalizowal spalonego zostawiajac bocznego obronce 1na1 ze strzelcem bramki to srodkowy obronca i ma pilnowac swiatla bramki wiec jest jednym z 3 winowajcow w dodatku zachowal sie jak junior, dodam ze jestem wielkim fanem tego transferu i nie szukam dziury w calym, na pewno jeszcze nie jeden blad przed nim to w koncu dzieciak.
MG75 31.05.2021 20:46 #
Odpuścił krycie licząc na spalonego, a jak poszła akcją to dopiero jak Holendrzy odskoczyli na 30 metrów ruszył do obrony. Gdyby nie ta zwłoka to pewnie spokojnie by zdążyłby zająć pozycje i gola by nie było.
Ale chłopak ma potencjał, jeden błąd tego nie zmieni.
adamne 31.05.2021 20:22 #
Konate zagrał nieźle, nie wybitnie - Upamecano był lepszy i to nie tylko dlatego że strzelił bramkę. Ale Ibrahima jest młodszy i ostatnio niewiele grał co go trochę tłumaczy.
Jeden duży błąd pod koniec pierwszej połowy kiedy pozwolił Kluivertowi dojść do czystej sytuacji strzeleckiej. Za drugą bramkę winiłbym całą obronę a nie tylko akurat jego, zresztą chyba była ze spalonego.
Nie jest to na razie zawodnik do pierwszego składu, raczej w perspektywie kolejnego sezonu. Szkoda że nie awansowali ale przynajmniej kontuzji nie złapie :)
adamne 31.05.2021 22:53 #
A w ogóle to powinniśmy kupić Justina Bijlowa na drugiego bramkarza, co za mecz zagrał to ja nie mam pytań.
everlast 31.05.2021 21:12 #
nie wiem gdzie wy widzicie tam jego błąd. Wkurza mnie to jak podnoszą piłkarze ręke zamiast biec. Ale tutaj i tak by nie dobiegł ,tymbardziej pytanie do którego mial biec? Ten z 14 jakos Boadu nie dogonil, a byl w biegu, Konate musial obrocic sie i dopiero zacząć biec.

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (1)