player
 
Osób online 787

Crouch: Ta praca należy do niego


Peter Crouch nie podzielił opinii swojego byłego kolegi z boiska, Didiego Hamanna, jakoby Klopp powinien opuścić Anfield.

Liverpool rozgrywa słaby sezon i aktualnie zajmuje 6 miejsce w Premier League, a lokata uprawniająca do gry w Champions League zdaje się oddalać.

Wygląda na to, że przebudowa drużyny The Reds latem jest nieunikniona, po tym jak Klopp osiągał z nią sukcesy w poprzednich sezonach. Hamann wierzy jednak, że najlepiej dla obu stron byłoby pożegnanie się Kloppa z Liverpoolem.

Były reprezentant Niemiec powiedział Sky Sports Germany: - myślę, że najlepiej by było dla obu stron jeżeli ich strony się rozejdą latem. Drużyna rozpada się przez ostatnie miesiące. Dla trenera, który jest tak długo, myślę, że to niemalże niemożliwe żeby to ogarnąć"

Peter Crouch, rozmawiając z SPORTbible, nie zgodził się z opinią Hamanna. Były reprezentant Anglii powiedział: - Klopp jest topowym menadżerem i myślę, że zostanie tu tak długo, ile tylko zechce.

- Każdy, który nie chce go w klubie jest prawdopodobnie spoza miasta, ponieważ w mieście kogo nie zapytam, każdy go uwielbia. Ta praca należy do niego tak długo, jak będzie tylko chciał pracować. Jeżeli ktoś ma odwrócić losy tej drużyny, to jest to właśnie on.

- Sytuacja nie jest tak zła, jak jest to przedstawiane. Oczywiście, nie spełnili oczekiwań, oraz nie dorównali do poziomu, który sami sobie wyznaczali przez ostatnie lata, ale jest to fizycznie niemożliwe grając tą samą drużyną.

- Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że drużyna wymaga odświeżenia. Jest też paru graczy, którym brakuje pewności siebie. Wracają jednak świetni piłkarze i myślę, że ukończenie sezonu w top4 będzie dla nich teraz największym z wyzwań.

- Następnie skupić się latem. Myślę, że zależeć im będzie na wzmocnieniach. Po Liverpoolu będzie się oczekiwać znacznie lepszych wyników w następnym sezonie. 

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności