CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1880

Zawodnicy rezerw: Ryan Flynn


Podczas, gdy rezerwy Liverpoolu pod wodzą Gary'ego Abletta przygotowują się do meczu z Sunderlandem, kontynuujemy serię artykułów, w których przedstawiamy drugi garnitur drużyny z Merseyside.

Dziś rozmawiamy z środkowym pomocnikiem Ryanem Flynnem, który przedłużył o miesiąc wypożyczenie do Wrexam.

Młody Szkot, który może również grać jako napastnik, dołączył do Akademii z Falkirk.

Był jedną z części drużyny, która zdobyła Młodzieżowy Puchar Anglii, zdobywając w 2006 roku bramkę z Manchesterem City w finale oraz dokładając trzy trafienia w edycji roku 2007.

Po przeniesieniu z Akademii do Melwood, Flynn pomógł drużynie rezerw wywalczyć ligowe zwycięstwo w sezonie 2007-08.

Miał już okazję wystąpić w seniorskiej drużynie Liverpoolu, w kilku przedsezonowych sparingach, w tym w jednym u boku Stevena Gerrarda z Tranmare.

- To było świetne - mówił 20-latek dla Liverpoolfc.tv - Gdy tylko wszedł na boisko, gra zaczęła się układać. To sposób jego gry - sprawia, że cała drużyna gra szybciej. Dlatego właśnie jest najlepszym graczem i kapitanem.

- Wszedłem w grę i byłem bardzo skupiony, więc właściwie nie zanotowałem kiedy wszedł na boisko. Jednak po kilku minutach stwierdziłem, że tempo naszego zespołu eksplodowało w górę.

- Nie myślisz o tym, dopóki ktoś nie powie ci, że grałeś ze Stevenem Gerrardem - wtedy ty myślisz - Tak! Grałem z nim!.

- Myślę, że grałem wtedy dość dobrze. Problem jest taki, że jak zagrasz raz to potem chcesz więcej i więcej. Jednak to nie jest łatwe by załapać się do składu.

Jeśli nie byłbyś piłkarzem, to kim?

Pewnie był studiował, ale szczerze nie mam pojęcia.

Jak to jest być młodym Szkotem w klubie, który miał w składzie mnóstwo Szkockich legend?

To coś czego się trochę obawiam. Zobacz jak dawno oni byli wielcy. Przyjaciele i rodzina często o tym ze mną rozmawia.

Jaki jest twój dzwonek w telefonie?

Make Love In This Club - Ushera. Mam to z komputera Gary'ego Mackay-Stevena.

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Tortilla.

A Film?

Wszystkie trzy z serii Bourna.

No dobrze, a wymarzone miejsce wakacji?

Ciężki wybór....California.

Trzy rzeczy, które zabrałbyś na bezludną wyspę?

Laptop, telefon, piła.

Serial telewizyjny?

Przyjaciele

Ostatnio czytana książka?

Gerrard's autobiography (Autobiografia Stevena Gerrarda)

Kto najdłużej siedzi pod prysznicem?

Razem z Godwinem Antwi zostajemy najdłużej.

Najlepsze sportowe wspomnienia?

Mam trzy takie: dwa młodzieżowe Puchary Anglii oraz liga rezerw. Gdybym miał wybierać to młodzieżowy Puchar Anglii w 2007.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (5)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (22)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic