13.05.2024
21:00

Osób online 1488

Oceny wg LFC.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tradycyjną porcją ocen, które wystawiliśmy piłkarzom the Reds za wczorajszy wygrany 1-0 mecz na Craven Cottage.

Pepe Reina 6 - Praktycznie bezrobotny. Bez problemu poradził sobie z jednym celnym strzałem i kilkoma dośrodkowaniami. Po jednym z jego wybić Torres mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale sędzia przerwał grę z powodu faulu Gery.

Emiliano Insua 6+ - W pierwszej połowie ograniczał się do defensywy i radził sobie z tym dobrze, po zmianie stron częściej pojawiał się pod polem karnym Schwarzera, jednak potrafi grać o wiele lepiej, niż to wczoraj pokazał. W oczy rzuca się świetna wrzutka Argentyńczyka.

Jamie Carragher 7 - Bezbłędnie, choć tak na dobrą sprawę the Cottagers nie stwarzali wielkiego zagrożenia. Fantastyczny jest ten nasz duet stoperów. Daniel Agger ma wielkiego pecha.

Martin Skrtel 7 - j/w

Alvaro Arbeloa 6 - Gorszy mecz przypałętał się Hiszpanowi. Niewielki był z niego pożytek w ofensywie, choć trzeba dodać, że po przerwie parę razy pokazał się z dobrej strony.

Andrea Dossena 6+ - Tylko pech sprawił, że nie strzelił wczoraj bramki. Dość aktywny, pokazał dużą waleczność. Raził za to niecelnymi wrzutkami...

Xabi Alonso 8- - Bask jak zwykle w tym sezonie stanowił podstawę rozgrywanych przez nas akcji, był ich inicjatorem i zarazem kontrolerem. Nie zawiódł, mógł nawet strzelić przepiękną bramkę. Do jego gry wdarło się jednak trochę niedokładności.

Lucas Leiva 6+ - W roli Mascherano poradził sobie nieźle. W ataku raczej pasywny, choć wykreował dwie groźne sytuacje pod bramką Fulham. Solidny występ.

Dirk Kuyt 5- - Wygląda na to, że wystrzelał się w meczach reprezentacji Oranje, bo wczoraj był apatyczny, powolny i wyglądał na zdekoncentrowanego. Niewiele było z niego pożytku w ofensywie.

STEVEN GERRARD 8 MOTM - Bardzo aktywny, jak zwykle siał spustoszenie w szeregach defensywnych rywala. Przy bardziej sprzyjającej fortunie mógł zaliczyć nawet pięć asyst, zaliczył pół.

Fernando Torres 6+ - Swoją szansę miał, trafił w słupek. Zaliczył dobry początek spotkania, było z niego wiele pożytku, jednak z biegiem czasu coraz częściej tracił piłkę w dryblingu. W przeciętnej formie jest Nando.

Ryan Babel 4 - Niesamowicie irytujący jest ten piłkarz. Brakuje mu inteligencji boiskowej, bowiem nie potrafi podejmować dobrych decyzji.

Yossi Benayoun 7+ - W piętnaście minut zasłużył na miano jednego z najlepszych na boisku. Strzelił zwycięską bramkę, w dwóch innych sytuacjach był bardzo blisko. Pokazał wszystkie cechy, za które ceni go Benitez.

Daniel Agger 5 - Obiegowa opinia głosi, że w 30 sekund można zalecieć na Marsa. Danny słucha jednak tylko dobrej muzyki, więc nie zdążył.