PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1674

Evra: Nie graliśmy swojej piłki


Patrice Evra jest zdania, że Manchester United "nie grał", gdy Liverpool pokonał go wczoraj 2-0. Gole Fernando Torresa i Davida Ngoga przerwały złą passę czterech przegranych z rzędu.

To był pokaz świetnej gry Liverpoolu, gdy już na samym początku stworzyli kilka szans, lecz francuski lewy obrońca był rozczarowany postawą własnego zespołu.

- Mieliśmy grać swoją piłkę, ale nie robiliśmy tego. Nie wiem dlaczego. Liverpool był agresywny, ale my w ogóle nie graliśmy i dlatego tak irytuje ta porażka.

- Nasza postawa była zła. Normalnie stwarzamy pięć lub sześć szans, a w tym meczu mieliśmy tylko jedną, gdy Valencia trafił w poprzeczkę. To za mało, jeśli chcesz wygrać z Liverpoolem.

Nemanja Vidic i Javier Mascherano otrzymali czerwone kartki pod koniec meczu i będą jeden mecz pauzować.

W rezultacie United spadli na drugie miejsce i są dwa punkty za liderami - Chelsea, natomiast Liverpool awansował na piątą pozycję.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności