13.05.2024
21:00

Osób online 1095

Dekada na zdjęciach: 2000-04

Minęła dekada niewyobrażalnych zwycięstw, łamiących serce porażek i wszystkiego po środku, dlatego też przez kilka następnych dni będziemy prezentować najbardziej pamiętne zdjęcia związane z Liverpoolem z ostatnich 10. lat. Dzisiaj okres od 2000. do 2004. roku.

2001: Robbie Fowler zostaje graczem meczu podczas zdobycia pierwszego trofeum Liverpoolu w XXI wieku - Carling Cup po zwycięskim finale z Birmingham

2001: Gary McAllister strzela bramkę w 94. minucie derbowego meczu z Evertonem na Goodison Park dając zapewniając Liverpoolowi grę w kwalifikacjach do przyszłorocznej edycji Champions League

2001: Dramatyczny come-back the Reds w finale FA Cup udał się po fantastycznej bramce Michaela Owena. Dwa trofea zdobyte, jedno do zdobycia...

2001: Robbie i Sami cieszą się ze zdobycia Pucharu UEFA po zwycięstwie 5-4 nad Alaves

2001: Fani, sztab i piłkarze śpiewają YNWA w Dortmundzie

2001: Medal Jamiego Carraghera

2001: Riise bohaterem zwycięstwa Superpucharu Europy

2001: Phil Thompson podziwia mozaikę fanów Liverpoolu na trybunach dla powracającego do zdrowia Gerrarda Houlliera

2001: Gol, dzięki któremu John Arne Riise stał się bohaterem the Kop. Bramka zdobyta z rzutu wolnego przeciwko Manchesterowi United na Anfield zapewnia, że Norweg na zawsze będzie zapamiętany jako człowiek, który zdobył TEGO gola

2002: Powrót Gerarda Houlliera do pracy z drużyną inspiruje drużynę do zwycięstwa nad Romą w rozgrywkach Champions League

2003: Owen i Danny Murphy pogrążają United w Cardiff

2003: Francuski manager podnosi do góry trofeum za Puchar Ligi, które okazało się być jego ostatnim wygranym z Liverpoolem

2003: Gerard Houllier próbuje wnieść LFC na wyższy poziom, ale tylko jeden z kwartetu nowych piłkarzy miał wystarczający wkład w grę drużyny

2004: Francuski taktyk idzie po raz ostatni tunelem na Anfield po ogłoszeniu swej rezygnacji ze stanowiska managera Liverpool Football Club