05.05.2024
17:30

Osób online 1407

Oceny według LFC.pl

Przedstawiamy Państwu oceny według LFC.pl za wczorajszy mecz The Reds w Premier League. Tym razem czerwoni udali się na mecz wyjazdowy, w którym przeciwnikiem była drużyna Wolverhampton. Mecz zakończył się remisem 0-0 co dało awans na 5 pozycję w tabeli.

Pepe Reina 7 – Dobry mecz naszego bramkarza. Co miał to złapał, pewny punkt w naszym składzie. Raz zbyt długo zwlekał z wybiciem piłki ale na nasze szczęście nic groźnego z tego nie wyszło.

Jamie Carragher 5.5 – Słaby występ naszego vice-kapitana. Kilka razy dał się ograć na swojej stronie co zakończyło się groźnymi dośrodkowaniami. Próbował szczęścia w ofensywie, jednak bezskutecznie.

Sotirios Kyrgiakos 7.5 – Najlepszy zawodnik na boisku. Dobrze ustawiał się w defensywie, kilkakrotnie przecinał ataki gospodarzy. Kolejny dobry występ Greka.

Martin Skrtel 6 – Rozczarował dzisiaj Słowak. Dawał się ogrywać jak dziecko. Parę razy spóźnił się z interwencją przez co gracze Wolves wchodzili w nasze pole karne. Nie jest w najlepszej formie.

Emiliano Insua 7 – Dobrze grał Argentyńczyk. Nie popełnił żadnych błędów w defensywie, kilka razy bardzo dobrze był ustawiony w naszym polu karnym, dobrze przecinając dośrodkowania. Aktywny również w ofensywie, starał się dośrodkowywać do swoich partnerów.

Lucas Leiva 5 – Bezbarwny wczoraj był Brazylijczyk. Brak dokładnych podań, nie miał kompletnie pomysłu na grę. Tracił piłkę w środku pola i był zmuszony faulować.

Javier Mascherano 6 – W sumie dobry występ. Dobrze odbierał piłkę rywalom i starał się wyprowadzać kontrataki. Nie miał jednak nikogo, kto mógłby mu pomóc w środku pola. Trochę niecelnych podań w drugiej połowie.

Steven Gerrard 4.5 – Fatalny mecz Gerrarda. Nie miał praktycznie żadnych celnych podań, wszystkie próby przyspieszenia akcji kończyły się pola boiskiem lub podaniem do przeciwnika. Nie widzieliśmy jego zaangażowania w grę i strzałów z dystansu. Chyba nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji.

Albert Riera 6.5 – Starał się Hiszpan jak mógł na lewej flance. Parę razy ładnie ograł obrońcę rywali ale brakowało troszeczkę szybkości w ostatnim momencie. Nie wiem z jakiego powodu został zmieniony w drugiej połowie, może był zmęczony.

Maxi Rodriguez 6 – Nic nie wnosił do gry nasz nowy nabytek. Na początku meczu ładnie szarpał na prawej stronie, jednak z biegiem czasu coraz mniej było go widać. 2 razy dość mocno faulowany, może to go trochę zniechęciło.

Dirk Kuyt 5.5 – To nie był ten sam Dirk co przed kilkoma dniami. Wiele strat, niedokładności. Nie było żadnego zagrożenia z jego strony na bramkę Hahnemanna. W sumie oddał strzał zza pola karnego, ale przeleciał on daleko od bramki.

David N’Gog 6.5 – Wszedł w drugiej połowie i widać było jego ochotę do gry. Wymienił kilka szybkich podań z Kuytem i wyszedł na czystą pozycję. Na szczególną uwagę zasługuje jego solowy rajd, gdy ładnie przekładał nogi nad piłką i minął dwóch zawodników.