05.05.2024
17:30

Osób online 1196

Oceny według LFC.pl

Przedstawiamy Państwu oceny według LFC.pl za dzisiejszy mecz na Anfield Road. Gospodarze pokonali na własnym terenie West Bromwich po bramce Fernando Torresa.

Pepe Reina 6.5 - Bramkarz Liverpoolu prawdę powiedziawszy nie miał w tym meczu wielu okazji do wykazania się. Między słupkami spisywał się bez zarzutu a także miał pewien udział przy jedynym golu w meczu.

Glen Johnson 6 - Przeciętny występ Anglika. Podłączał się w miarę możliwości do akcji ofensywnych, ale bez większego efektu, jeśli chodzi o zagrożenie pod bramką Carsona.

Jamie Carragher 6.5 - Solidny mecz naszego środkowego obrońcy, wygrywał większość pojedynków z napastnikami gości.

Martin Skrtel 6 - Ok, lecz momentami niepewny, musi być bardziej uważny w polu karnym, żebyśmy nie zostali narażeni na niepotrzebne rzuty karne.

Daniel Agger 5.5 - Lewa obrona to zdecydowanie nie miejsce dla Duńczyka i z pewnością doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nie mieliśmy żadnego pożytku z jego gry w ofensywie.

Lucas Leiva 5.5 - Słaby występ Brazylijczyka na Anfield. Asekuracyjne podania na 2-3 metry, bądź bezpieczne wycofanie piłki do tyłu stają się firmowym znakiem tego piłkarza, a nie możemy grać w ten sposób w meczach, gdzie potrzebujemy kreatywnej gry w środku pola. Brak pomysłu na grę widoczny gołym okiem.

Christian Poulsen 6 - Podobnie jak Lucas zagrał przeciętnie. Tego zawodnika może jeszcze bronić ewentualna aklimatyzacja i brak zgrania z kolegami z zespołu. Gra za wolno i momentami zbyt niedokładnie.

Milan Jovanovic 6 - W pierwszej połowie przeplatał dobre akcje gorszymi. Potrafił minąć 2 obrońców i stworzyć przewagę na stronie rywala, by po paru chwilach w głupi sposób stracić piłkę. Po przerwie był zmęczony, dlatego w jego miejsce pojawił się Maxi.

Steven Gerrard 6.5 - Czasem niewidoczny, ale chęci do gry nikt mu nie odmówi. Próbował coś stworzyć z Torresem i dwukrotnie dobrymi podaniami otwierał El Nino drogę do bramki Carsona.

Dirk Kuyt 6.5 - Waleczny i ambitny, chociaż niezwykle irytujący momentami zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy kilka razy rywale łatwo zabrali mu futbolówkę. Był jednak autorem bezcennej asysty przy bramce Torresa, dającej cenne 3 punkty.

Fernando Torres 7 - GRACZ MECZU - Mistrz Świata i Europy malutkimi krokami wraca do swojej dobrej dyspozycji, chociaż wiadomo, że jeszcze sporo mu do niej brakuje. Ładna bramka z woleja doda mu pewności siebie. Miał w tym meczu jeszcze sytuacje bramkowe, jednak za każdym razem coś stawało na przeszkodzie. Widać było, że dobrze współpracuje mu się z kapitanem, co nie jest zresztą nowością.

Maxi Rodriguez 6.5 - Wszedł za zmęczonego Jovanovicia i dodał trochę blasku naszej marnej grze na prawej stronie.