Dziś o godzinie 18.30 Liverpool podejmował będzie Fulham na własnym stadionie. LFC.pl postanowiło przybliżyć Państwu 5 ostatnich konfrontacji między tymi zespołami na Anfield Road.

Liverpool 0-0 Fulham

Kwiecień 2010

Anfield Road

The Reds zdominowali cały mecz od pierwszego do ostatniego gwizdka lecz nie mogli zdobyć zwycięskiego gola, który tak bardzo pomógłby im w końcowym etapie sezonu.

Listopad 2008

Liverpool stracił ogromną szansę na objęcie pozycji lidera w tabeli, dzieląc się punktami z gośćmi z Londynu. Kapitalna okazja z drugiej połowy będzie śniła się po nocach Robbiemu Keane'owi, który będąc sam na sam z bramkarzem trafił wprost w niego.

Liverpool 2-0 Fulham

Listopad 2007

Fernando Torres, który wszedł z ławki rezerwowych poprowadził Liverpool do zwycięstwa. W jednej w pierwszych jego akcji dostał podanie od… Pepe Reiny, przebiegł z piłką kilkanaście metrów, zwiódł obrońcę i strzelił lewą nogą w krótki słupek bramki.

W 85 minucie wynik z rzutu karnego przypieczętował Gerrard.

Liverpool 4-0 Fulham

Grudzień 2006

Steven Gerrard, Jamie Carragher, Luis Garcia i Mark Gonzalez trafili do siatki i Liverpool zmiażdżył Fulham 4-0. The Reds dominowali w pierwszej odsłonie, ale worek z bramkami na dobre otworzył się dopiero w drugich 45 minutach.

Liverpool 5-1 Fulham

Marzec 2006

Robbie Fowler strzela swoją pierwszą bramkę dla Liverpoolu od momentu powrotu do klubu w styczniowym okienku transferowym. Kolejne trafienia dołożyli: Morientes, Brown (samobój), Crouch i Warnock, co złożyło się na przekonujące zwycięstwo gospodarzy.