LFC - Bolton: Ostatnie 5 spotkań

W Noworocznym spotkaniu, 1 stycznia Liverpool będzie podejmował ekipę Boltonu na Anfield Road. Przypomnijmy sobie ostatnich 5 konfrontacji między tymi zespołami na stadionie The Reds.

Liverpool 2-0 Bolton

Styczeń 2010

Trafienie Dirka Kuyta z pierwszej połowy i gol samobójczy Kevina Daviesa dały Liverpoolowi zwycięstwo w styczniu nad Kłusakami, dzięki czemu gospodarze ciągle liczyli się w grze o czołową czwórkę.

Wykończenie akcji z najbliższej odległości Holendra na osiem minut przed zmianą stron wyprowadziło Liverpool na prowadzenie. W drugiej połowie na strzał zza pola karnego zdecydował się Emiliano Insua, piłka odbiła się od stojącego w polu karnym Kevina Daviesa, po czym zdecydowanie zmieniła tor lotu i kompletnie zaskoczyła bramkarza gości.

Liverpool 3-0 Bolton

Grudzień 2008

The Reds przerwali serię remisów wygrywając 3-0 u siebie. W pierwszej połowie do siatki Kłusaków trafił Albert Riera, a w drugiej połowie dwa trafienia dołożył Robbie Keane.

Liverpool 4-0 Bolton

Grudzień 2007

Zespół Gary'ego Megsona został przyjęty na Anfield w niedzielne popołudnie przez zespół walczący o mistrzostwo. Bolton został rozgromiony po bramkach Fernando Torresa, Samiego Hyypii, Ryana Babela i Stevena Gerrarda, wynik mógł być jednak o wiele większy.

Styczeń 2007

Liverpool przesunął się na trzecią pozycję w tabeli po golach Petera Croucha, Stevena Gerrarda i Dirka Kuyta, które dały Czerwonym fantastyczne zwycięstwo 3-0 nad Boltonem Wanderers w pierwszy dzień nowego roku na Anfield. Czy tym razem The Reds będa w stanie podobnie rozpocząć Nowy Rok?

Liverpool 1-0 Bolton

Kwiecień 2006

Robbie Fowler wykonał kolejny krok w celu zyskania nowego kontraktu w klubie z Merseyside, po tym jak jego bramka zapewniła Liverpoolowi skromne zwycięstwo nad gośćmi. Fowler, który dziś świętował swoje 31 urodziny trafił tuż przed końcem pierwszej połowy. Była to jego trzecia bramka od momentu powrotu do ukochanego klubu i jednocześnie zapewniła Liverpoolowi 5 wygraną z rząd.