LFC - Fulham: Ostatnie 5 spotkań

Dziś wieczorem Liverpool na Anfield Road podejmować będzie ekipę Fulham. Przypomnijmy sobie 5 ostatnich konfrontacji pomiędzy The Reds a The Cottagers na naszym obiekcie.

Liverpool 0-0 Fulham

Kwiecień 2010

The Reds zdominowali cały mecz od pierwszego do ostatniego gwizdka lecz nie mogli zdobyć zwycięskiego gola, który zwiększyłby ich nadzieje na występ w kolejnej edycji LM.

Listopad 2008

Podopieczni Rafy Beniteza dominowali, stwarzali sobie okazje bramkowe, jednak piłka niczym zaczarowana, nie zamierzała ani razu zatrzepotać w siatce gości. Najlepszą okazję zmarnował w tym meczu Robbie Keane. Lucas podał do Irlandczyka, który znalazł się w okazji sam na sam z bramkarze Fulham. Niestety trafił wprost w niego.

Liverpool 2-0 Fulham

Listopad 2007

Fernando Torres, który wszedł z ławki rezerwowych poprowadził Liverpool do zwycięstwa. W jednej w pierwszych jego akcji dostał podanie od… Pepe Reiny, przebiegł z piłką kilkanaście metrów, zwiódł obrońcę i strzelił lewą nogą w krótki słupek bramki.

4 minuty później po rzucie karnym rezultat ustalił Steven Gerrard.

Liverpool 4-0 Fulham

Grudzień 2006

Steven Gerrard, Jamie Carragher, Luis Garcia i Mark Gonzalez trafili do siatki i Liverpool zmiażdżył Fulham 4-0 na Anfield Road. Worek z bramkami otworzył się dopiero w drugiej połowie, mimo sporej przewagi gospodarzy od 1 minuty.

Liverpool 5-1 Fulham

Marzec 2006

Robbie Fowler strzela swoją pierwszą bramkę dla Liverpoolu od momentu powrotu do klubu w styczniowym okienku transferowym. Kolejne gole dołożyli Morientes, Crouch, Warnock a także Brown po trafieniu samobójczym.