05.05.2024
17:30

Osób online 1106

Spurs - LFC: Ostatnie 5 spotkań

W najbliższą niedzielę Liverpool uda się do Tottenhamu na wyjazdowy mecz z miejscowymi Kogutami. Przypomnijmy sobie 5 ostatnich konfrontacji między tymi ekipami na White Hart Lane.

Tottenham 2-1 Liverpool

Listopad 2010

Aaron Lennon został katem Liverpoolu strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. Spurs podnieśli się po przerwie i wbili rywalom 2 gole, wygrywając 2:1.

Angielski skrzydłowy upokorzył gości po tym, jak piłkę do własnej siatki wpakował Martin Skrtel, który w pierwszej połowie dał Czerwonym przewagę.

Sierpień 2009

Gole strzelone przez Assou-Ekotto i Sebastiana Bassonga przesądziły o rozczarowującej porażce Liverpoolu na starcie nowego sezonu. Nadzieję the Reds przywrócił Steven Gerrard strzałem z rzutu karnego w 56 minucie, jednak Bassong ponownie wyprowadził Spurs na prowadzenie golem strzelonym głową, którego Koguty nie oddały już do końca.

Listopad 2008

Liverpool miał w tym meczu przygniatającą przewagę, która udokumentował już w 3 minucie golem Kuyta. Z akcji Czerwonych jednak nie było bramek, co zemściło się w drugiej połowie. W 60 minucie Carra wpakował piłkę do własnej sieci, zaś w ostatniej akcji meczu zwycięstwo gospodarzom dał Pawliuczenko.

Tottenham 0-2 Liverpool

Maj 2008

Liverpool zakończył sezon Premier League zdobyciem 3 punktów dzięki bramkom w drugiej połowie, zdobytym przez Adrija Woronina i Fernando Torresa. Zwłaszcza gol Hiszpana mógł się podobać, po pięknym minięciu obrońcy Spurs w polu karnym.

Tottenham 0-1 Liverpool

Grudzień 2006

Gol Luisa Garcii dosłownie w samej końcówce pierwszej połowy wystarczył, żeby Liverpool zapewnił sobie trzy punkty. Liverpool był lepszym zespołem podczas meczu rozgrywanego w rzęsistym deszczu i zasłużył na wywiezienie pełnej puli z Londynu.