13.05.2024
21:00

Osób online 1587

Jonjo: Przepraszam za pudło

Jonjo Shelvey za pośrednictwem Twittera przeprosił za nie strzelenie bramki w meczu przeciwko Norwich. 20-latek wziął udział w świetnym występie drużyny wygranym 3-0, ale nie wykorzystał okazji do zdobycia z bliskiej odległości drugiego gola dla Liverpoolu.

Następnie opublikował na Twitterze posta, na który szybko odpowiedział jego kolega z zespołu, Lucas Leiva.

@Jshelvey33:

Chcę przeprosić za tamto pudło... Jestem sobą rozczarowany!! Zmierzamy do kolejnego meczu, świetny występ zespołu i Suareza!! #YNWA!!

@LucasLeiva87:

zagrałeś świetnie mój przyjacielu. Rób swoje.

Komentarze (9)

pietras 30.04.2012 10:26 #
Na szczęście wygraliśmy więc i o wybaczenie łatwo ale cieszy, się chłopak przejmuje bo o to by być jak najlepszym w tym klubie chodzi
Miles 30.04.2012 10:34 #
a ja za pomocą lfc.pl przepraszam chłopaków z orlika za zawalenie kilku setek w piątek:p
Dym 30.04.2012 10:36 #
Podoba mi się postawa Lucasa.
Widać że po tej kontuzji ma dużo wolnego czasu ;)
vohun 30.04.2012 11:54 #
abanlfc -> to był klasyczny hattrick. Mówimy o nim wtedy gdy zawodnik zdobywa 3 gole nie oddzielone od siebie żadnym golem zdobytym przez innego zawodnika. pozdro
Hulus 30.04.2012 12:23 #
Ma za co przepraszać. Spartolił i dołączył do grona kandydatów o pudło sezonu. Jak wiadomo więcej jest takich nominacji niż do bramki sezonu.

A Lucas po prostu kontynuuje poklepywanie się pleckach w stylu: nieważny wynik, najważniejsze to dać z siebie wszystko.
Rahk 30.04.2012 12:33 #
Vohun a nie liczy się tylko w jednej połowie ? bo tak słyszałem. Ładne zachowanie obu zawodników to mi się podoba :)
California 30.04.2012 14:02 #
Różnie interpretuje się klasycznego hat-tricka. Jedni mówią, że to 3 gole strzelone w pierwszej połowie, inni, tak jak pisał vohun, a ja jeszcze gdzieś słyszałem, że to 3 gole strzelone różną częscią ciała, czyli np. lewa noga, prawa i głowa.
Dalomor 30.04.2012 15:29 #
Bakary
klasyczny hatt-rick jest wtedy kiedy zawodnik strzela 3 gole w jednej połowe nie odzielone zadną inną bramką.
hoster 30.04.2012 18:08 #
Jest młody po to ma grać żeby likwidować margines błędów doświadczeniem ale trzeba zaznaczyć że ładnie z jego strony że przeprosił.

Liverpool prowadzi do przerwy 2:0!  (83)
05.05.2024 18:18, Zalewsky, własne
Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (7)