13.05.2024
21:00

Osób online 1058

Czerwoni w reprezentacjach

Sześciu zawodników Liverpoolu wystąpiło w swoich reprezentacjach dzisiejszego wieczoru. W jednym ze spotkań przeciwko sobie zagrali Daniel Agger i Martin Skrtel. Dania, którą dowodził Agger, przegrała ze Słowacją 1:3. Duńczyk rozegrał 75 minut, a Słowak cały mecz.

Andy Carroll grał 45 minut w meczu Anglii z Włochami, które zakończyło się wynikiem 2:1 dla Synów Albionu.

Joe Allen - nowy nabytek Liverpoolu - rozegrał cały mecz w barwach reprezentacji Walii przeciwko Bośni i Hercegowinie. Bałkański zespół wygrał 2:0.

Charlie Adam wystąpił w meczu reprezentacji Szkocji z Australią. Mecz zakończył się zwycięstwem brytyjskiej drużyny 3:1. Pomocnik zespołu z Anfield Road zagrał całe spotkanie.

Pepe Reina stanął między słupkami hiszpańskiej reprezentacji w meczu z Portoryko. Został zmieniony przez Ikera Casillasa w 71. minucie gry. Hiszpanie wygrali 1-2.

Sebastian Coates przesiedział mecz Urugwaju z Francją na ławce rezerwowych. Potyczka zakończyła się bezbramkowym remisem.

Najważniejszą informacją jest to, że żaden z graczy Liverpoolu nie odniósł kontuzji.