05.05.2024
17:30

Osób online 1073

Adkins: Cieszy pozytywny występ

Nigel Adkins mimo porażki swojego zespołu nie ukrywał zadowolenia z dzielnej postawy zawodników, wskazując tym samym na wielki postęp drużyny, który można zaobserwować na przestrzeni sezonu.

Przed przyjazdem na Anfield, Southampton pozostawał niepokonany w lidze od czterech kolejek, co stanowi ogromny kontrast do wcześniejszych dziesięciu spotkań, zakończonych ośmioma porażkami.

Stojący przed groźbą spadku, Święci zaprezentowali pełną ambicji walkę przeciwko silniejszemu rywalowi.

- Zagraliśmy niemal na takim poziomie, z jakim musieliśmy się mierzyć w meczach z innymi drużynami - stwierdził Adkins, w dzieciństwie fan Liverpoolu.

- Zatem z naszego punktu widzenia przebyliśmy długą drogę.

- Zawodnicy stale czynią postępy. Wierzymy w siebie i czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania.

Adkins wyraził jednak swoje rozczarowanie z okoliczności, w jakich padła jedyna bramka w meczu.

- Do końca spotkania wywieraliśmy na nich pressing. Niekiedy nasze zagrania wzbudzały zachwyt na trybunach.

- Gol padł tuż przed przerwą... Rzecz jasna, wolelibyśmy schodzić do szatni z bezbramkowym wynikiem.