05.05.2024
17:30

Osób online 1374

Do przerwy 2:0 na Anfield

Liverpool rozgrywa bardzo dobre spotkanie i prowadzi 2:0 do przerwy na Anfield z Sunderlandem. Pierwszą bramkę w 18. minucie po znakomitym wykończeniu akcji zdobył Raheem Sterling. Po chwili wynik podwyższył Luis Suarez, który także z dużym spokojem pokonał bramkarza gości.

Komentarze (68)

Mefiuu 02.01.2013 21:32 #
Skrtel walczy o piłkę w ataku, Sterling cwaniak lobuje bramkarza, Suarez zdobywa kolejną bramkę, gryziemy murawę. Czego chcieć więcej ? No tak, everton przegrywa :D
robsonLFC 02.01.2013 21:33 #
Strasznie podobaja mi sie kontry i Hendo!!!
Zubol89 02.01.2013 21:33 #
Są ranni, dobić ich!
Noodles 02.01.2013 21:33 #
Albo Brendan przebrał w stroje Hendo, Stu i Reiny jakichś innych piłkarzy, albo właśnie dokonał cudu. Po meczu z QPR ktoś w temacie naszego bramkarza napisał, że "jedna jaskółka wiosny nie czyni". No cóż, dwie to już dobry prognostyk. Oby do końca meczu wyglądało to tak jak teraz.

PS: Brendan pożyczył gume od Fergusona, oby przynosiła ona nam tyle szczęścia co mułkom :)
bartulek 02.01.2013 21:33 #
Henderson nie może tak grać zawsze ? czy tylko na były klub się mobilizuje ?
konriqe 02.01.2013 21:33 #
Mignoletowi znowu zapomnieli powiedzieć żeby krótkiego słupka pilnował przeciwko Suarezowi:D
Bozno1892 02.01.2013 21:34 #
Co Suarez ma z tyłu białego na włosach ?:D
Izzy 02.01.2013 21:34 #
Chłopaki po prostu Za-pier-da-la-ją!
ricochet 02.01.2013 21:34 #
Szkoda, że nie udało się trzeciego gola wbić, bo były ku temu okazje. Ale z 2:0 do przerwy też można być zadowolonym, zwłaszcza, że Sunderland potrafił momentami napędzić strachu pod bramką dobrze spisującego się dziś Pepe Reiny.
Koła - w ruch!
Ruszyła maszyna nikt jej już nie zatrzyma!
ZohanLFC 02.01.2013 21:34 #
Dobrze że kupiliśmy Daniela bo Suarezowi już rosną "siwe" włoski :D
Lfciorek 02.01.2013 21:34 #
Koncert naszych. I tyle.
Masej 02.01.2013 21:34 #
W końcu Reina pokazuję że to on jest nr. 1 w bramce Liverpool'u. No i Downing, gra po prostu świetnie ; >
fryz 02.01.2013 21:34 #
Ehhhhhh Na co by tu ponarzekać :)
Mudrikos 02.01.2013 21:34 #
Świetna gra Reiny, zresztą tak jak i poprzedni ale zaraz znajdą się tacy, że grał bardzo średnio :)
Redman 02.01.2013 21:34 #
Napiszę krótko - Luis Suarez jest MAGICZNY!
kondzio9611 02.01.2013 21:34 #
Henderson zasługuje dziś na bramkę...
suarez777 02.01.2013 21:34 #
Zaciesz na pyszczku sterlinga po strzelonej bramce bezcenny :)
oj sorki za 3 posty ;/ ...
igormia 02.01.2013 21:35 #
Sterling podbiega do piłki jak panienka - ,a kończy akcje jak wspaniały napastnik.
Tevins 02.01.2013 21:35 #
Mimo iz dzis sedzia rozdaje smieszne rzuty wolne pod naszym polem karnym o dziwo jeszcze nie stracilismy gola,tak naprawde wystarczy sie przewrocic zeby zagwizal
RedWizard 02.01.2013 21:35 #
jedna dobra decyzja arbitra to korzyść przy bramce Luisa... masakra... dość mocno kontrowersyjne jego decyzje...
uśmiech Lucasa po czystym wślizgu.. bezcenne :D
KubiaszLFC 02.01.2013 21:35 #
@Bozno1892

To po cieszeniu się ze Sterlingiem po bramce pewnie :D
Slony92 02.01.2013 21:35 #
Downing i Suarez, świetna walka o każdą piłkę :) podoba mi się to :)
Peter1892 02.01.2013 21:35 #
Wszystko fajnie tylko katastrofalnie gubimy krycie przy stałych fragmentach.
Liverpoolmichalfc 02.01.2013 21:35 #
bardzo dobra gra uwielbiam suareza za takie mecze trzeba zachować koncentracje i dowieść 3 pkt rożne rzeczy sie w piłce działy mieliśmy trochę szczęścia ale widać u chłopaków wole walki chęć do gry i zaangażowanie i oto chodzi
Redmen 02.01.2013 21:35 #
Zwolnijcie tego Rodgersa, 2:0 do przerwy, co za piach...
Piotrek7LFC 02.01.2013 21:35 #
Suarez ma coś białego we włosach. Pewnie koks. To by zresztą pasowało, wiadomo czemu ma taką formę.
boczeklfc 02.01.2013 21:36 #
Drugi raz z rzędu Hendo naprawdę ciężko pracuje na boisku oby tak dalej:P wysoki pressing i przeciwnik ma problem.
Lfc-FreaK 02.01.2013 21:36 #
Dobrze to wygląda :) Suarez przyfarcił hehe
michałcz 02.01.2013 21:36 #
Patrząc na dzisiejszą gre Downinga i Hendersona widac prawdziwe efekty pracy Brendana, oby tak dalej:) YNWA
BuryZenoslaw 02.01.2013 21:37 #
Nasz Boss to jakiś magik! żeby tak odmienic Stu oraz Hendo niesamowite ^^
szybsson 02.01.2013 21:37 #
co Suarez zrobił w tył głowy? :D
jaqb92 02.01.2013 21:37 #
czuje i widze to pewnosc siebie jak kilka lat temu gdzie taki mecz to byla formalnosc,oby tak dalej ! :)
Hulus 02.01.2013 21:38 #
Co to za drużyna biega w czerwonych strojach? Jakoś bez zabezpieczenia w obronie, nastawienie na kontry i świetne obrony bramkarza. Tego ostatnio nie było w naszej grze. Otwarty mecz, bo nie stawiamy na szybkość akcji. Fajnie się to ogląda, ale Dowd niech dalej tego nie psuje. Całe jego szczęście, że pozwolił grać dalej Suarezowi przy jego bramce, ale lepiej niech Skrtela unika w tunelu. Jak się nie ma siły biegać za akcją to potem się gwiżdże faul zawsze jak ktoś upadnie. W 11. minucie facet już miał dużą zadyszkę. Nieprofesjonalnie.
Choto 02.01.2013 21:38 #
Fantastyczny wynik... Powtórzmy tą grę w drugiej połowie... Go The Reds...
Pias93 02.01.2013 21:38 #
Dla wszystkich co pytają co Suarez ma na głowie : WAPNO.
Jezior94 02.01.2013 21:39 #
Reina dostosowal sie do poziomu naszej gry brawo oby tak dalej.Sterling profesor xD
PyrkaLFC 02.01.2013 21:39 #
Noo team gra puki co fantastyczną piłke, miejmy nadzieje że to już kolejny etap wszczepiania do drużyny filozofii Brendana! Hendo naprawde solidnie wyciąga w strone hate'ów środkowy palec:) aa Suarez jest poprostu NIESAMOWITY! Ynwa Ku*wa, na to czekałem!
Peter1892 02.01.2013 21:40 #
Rozumiem wasz entuzjazm ale mnie właśnie denerwuje takie podejści po pierwszej połowie typu komentarz: ,,dawać Manchestery"
Edebede 02.01.2013 21:40 #
Suarez ma na głowie resztki tego, co wciągal w szatni. Diler Brendan sprowadził trochę towaru i od razu wszyscy biegają jak szaleni.
klosiek 02.01.2013 21:40 #
Nawet nie wiem co mam pisać . Po prostu MIAZGA . Liczę na to że druga połowa będzie identyko ! :) Miód
silver7 02.01.2013 21:40 #
W końcu widać efekty ciężkiej pracy Brendana:). Oby tak dalej,wygrana w najbliższych 10 meczach wprowadzi nas do gry :)
Luukka 02.01.2013 21:41 #
@Greenzone - Widzę, że jeszcze trzyma po Sylwestrze, takie wierszyki nam układasz :D
liverpoolczyk1001 02.01.2013 21:41 #
Świetny mecz no i wynik oczywiście. Everton przegrywa, Chelsea remisuje z QPR( :D :D :D). Cudowny wieczór!
redsik 02.01.2013 21:42 #
Nie wytrzymam sopcast mi laguje wyłączyłem na dosłownie 1,5 min transmisje wracam do oglądania jak nigdy nic po paru min strzela luis bramkę myślę sobie super jest 1-0 patrze na wynik a tam 2-0 wtf pewnie na chwile się pomylili mija minuta, dwie, 5 a tam dalej 2-0 wtf sprawdzam na relacji live a tu sterling wali sobie pod moją nie obecność bramkę :) nie bawię się nie było mnie 90 sek a tu takie numery ;] oby tak dalej chłopaki jest dobrze YNWA
Pias93 02.01.2013 21:42 #
Pozdrowienia dla idiotów prowadzących stronę na fb "Liverpool Fc - ruszyła maszyna".
HyppiaYNWA 02.01.2013 21:42 #