05.05.2024
17:30

Osób online 1093

Van Persie: Zasłużyliśmy na 3 punkty

Robin van Persie powiedział, że Manchester w pełni zasłużył na zwycięstwo we wczorajszym meczu z The Reds. Holender dorzucił kolejnego gola w tym sezonie i prowadzi w klasyfikacji strzelców Premier League.

- Czuliśmy przez cały tydzień, jak ważne spotkanie nas czeka. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z tego zwycięstwa. Graliśmy świetnie w pierwszej połowie i szkoda, że udało się nam wtedy strzelić tylko jednego gola.

- W drugiej połowie Liverpool postawił na ofensywę, zagrał odważniej, więc mieliśmy dużo pracy. Pomagaliśmy sobie, pracowaliśmy niezwykle ciężko i po końcowym gwizdku arbitra otrzymaliśmy za to nagrodę w postaci zwycięstwa.

- Liverpool miał w drugiej połowie swoje okazje bramkowe, mimo to uważam, że wygraliśmy z nimi w pełni zasłużenie - podsumował.

Komentarze (18)

kamillfcfans 14.01.2013 10:51 #
Taaa...! I fryki do tego!
zygmunt 14.01.2013 10:57 #
Co jak co, ale ma rację, zasłużyli i musimy traktować ich z szacunkiem i mieć nadzieję, że następnym razem to my będziemy górą.
Asahi 14.01.2013 10:57 #
Bezsprzecznie zasłużyli.
Lfciorek 14.01.2013 12:21 #
Wciąż nie mogę zrozumieć jak RVP z wiecznie kontuzjowanego rekonwalescenta zamienił się w najlepszego napastnika na świecie.

W momencie, kiedy piłka była do niego kierowana to miałem 300% pewność, że zatrzepocze w siatce. I tym razem nie pomyliłem się. Facet jest niezwykły.
united13 14.01.2013 12:39 #
RedWarrior@ Statystyki statystykami. Jeśli chodzi o jakieś bardzo groźne sytuacje, to nie byłbym taki pewny kto stworzył ich więcej. Dwie okazje Van Persiego, dwie Welbecka, Strzał Kagawy, Cleverleya. U Was tak naprawde groźnie strzelał dwa razy Sturridge i może jeszcze ten strzał Boriniego. Nie wspominam tu o dwóch strzałach Daniela z bardzo ostrego kąta, bo nie były one aż tak bardzo groźne. Ja tak to odebrałem. A jeszcze słówko o arbitrze. Niech ktoś powie, że sędziowie w tym sezonie mylą się na naszą korzyść ;)
Pozdrawiam
united13 14.01.2013 12:57 #
Ale ja nie mówie, że Wam sprzyjają!! Tylko jest ogólna nagonka na Manchester, że wygrywają dzięki sędziom. Przypomnę chociażby ten sezon: mecz z Tottenhamem. Oglądałeś? Dwa oczywiste karne. Brak reakcji. Mecz z Reading i piłka która przekracza linię bramkową o 30 cm - gol nie zostaje uznany. Mecz z City. Young strzela na 3:0 . Spalony! Jaki spalony?;) A teraz mecz z Chelsea. Ok, Hernandez ze spalonego. To fakt. Kartka dla Ivanovica oczywista. A teraz o kartce dla Torresa. Nie powinien dostac tej kartki za niby symulkę, ok błąd sędziego. W tym momencie jednak już dawno nie powinno Torresa być na boisku! Wejście w Cleverleya to była czerwona, nawet czarnoczerwona! A reakcji brak. Już później o faulach Luiza nie wspomnę;)
A co do zaślepionej nienawiści. U mnie czegoś takiego nie ma. Szanuję Wasz klub niesamowicie. Nie trawię tylko klubów zbudowanych na brudnych petrodolarach szejków i oligarchów. Kibicuję Wam, abyśmy za rok stoczyli fajną walkę o mistrzostwo kopiąc w zad City czy CFC.
Pozdrawiam
JarisWojnarez 14.01.2013 13:24 #
Chyba kopa !
foxtrote92 14.01.2013 15:33 #
No bądź co bądź ma racje. united13 dobrze pisze ManU miało o wiele klarowniejsze sytuacje. Byliśmy słabsi, a pierwsza połowa to ewidentny pokaz bezradności w każdej formacji. Druga dla nas, choć wcale ni stworzyliśmy jakiejś niesamowitej ilości sytuacji. A poza tym Skrtel mógł za ten faul wylecieć, co do niedoszłej drugiej dla Glena to Antonio pierwszy go pociągnął za ręke (wiem że to nie Hiszpania, ael dobra). Reasumując liczę, że za pół roku, a może i w tym w FA Cup się zrewanżujemy z nawiązką. Peace and love.
Lyzwa7 14.01.2013 17:11 #
Ładnie macie w baniak poprzestawiane.. za rok walczymy o mistrza? Już pompujemy balon, który pęknie z hukiem w październiku(jak dobrze pójdzie) W przyszłym sezonie powalczymy o pierwszą czwórkę, a nie żadne mistrzostwo.
MUnia 14.01.2013 17:43 #
Ludzie może kubeł zimnej wody? Bo widzę, że wielu mogłoby go sobie wylać. Wczoraj zwyciężyła drużyna o wiele lepsza. W pierwszej połowie Liverpool mógł stracić 2-3 gole, szczęśliwie dla Was dostał tylko 1. United13 przedstawił Wam chyba bardzo dobrze, że nie ma co sukesów United zwalać na arbitrów. To jest ogromna nadinterpretacja. Liverpool dziś to drużyna środka tabeli z tej górnej połówki. Do walki o mistrza to Wam brakuje przynajmniej 3 sezonów i to przy założeniu, że wpłyną do Was jakieś petrodolary.
Gin 14.01.2013 17:48 #
Na gowno zasluzyliscie a nie na 3 pkt. Po za tym nie powinieneś wypowiadać się publicznie Van Zdrajco
hoster 14.01.2013 17:52 #
Wygrał po prostu lepszy i tyle. Liverpool przestał 1 połowę a z United nie można wygrać grając tylko 45min. Trzeba było ruszyć dupę od 1 minuty.
Ale nie mogę się powstrzymać żeby powiedzec, że nazywanie Suareza nurkiem przez ludzi związanych z MU jest po prostu hipokryzją. Boże. to co kiedyś robił Drogba w LM to jest amatrszczyzna. Young przy wywracaniu się potrafi tak wysoko wierzgnąć nogami że przewyższa całe Stoke. Van Persie jak by go prądem pieściło a Valencia który zdaniem jakiegoś sędziego nie ma statusu nurka pokazał wszystko przy starci z Jonsonem. Symulacjie Suareza w ogóle mnie nie martwią bo są niczym przy tym co robią zawodnicy United. I nie mówię tego dla żadnej prowokacji, tak po prostu jest.
united13 14.01.2013 20:43 #
Gin@ Przez takich jak Ty, ten serwis tylko traci na wartości i normalności. Idź, ochłoń i wróć.
Winner1999 14.01.2013 22:11 #
Hamstwo i prostota mulow mnie wczoraj rozwalila przed telewizorem. azjata kagawa wpada w reine o malo co nie rozwala mu glowy, pepe lezy pol przytomny a te hamy jeszcze gwizdaja. na 19innych stadionach zamarla by cisza potem wszyscy by wstali i bili brawo a nie gwizdali no kogos kto zostal wbity w trawe jak gwodz w deske ynwa
united13 14.01.2013 23:52 #
Winner1999@ A tego, że Wasz obrońca " wpycha" Kagawe w Reinę, to już nie zauważyłeś:)? Wymagasz kultury od kogoś, to najlepiej zacznij od siebie. Jak to się mówi: Najciemniej pod latarnią.
Pozdrawiam
MUnia 15.01.2013 08:11 #
@RedWarrior

1. Piszesz najlpierw, że to United ma pierwsze miejsce tylko dzięki decyzjom sędziów i podajesz źródło. 2. Wchodzę na to źródło i widzę, że United zyskało PUNKT, JEDEN PUNKT. Obecna 2ga drużyna MC zyskała 3 PUNKTY, Chelsea straciła 4, Tottenham zyskał 7 pkt, Arsenal zyskał 8 pkt.

No dobrze, więc gdzie to faworyzowanie UNITED skoro zyskało na tych decyzjach 1 punkt, przy 3 MC, 7 Spursów, 8 Arsenalu. Szczerze. Też wolę Twoją tabalę bo mamy 9 pkt przewagi. Nie wiem jak Ty, ale ja nie mam problemów z matematyką i widzę, że MU tak naprawdę na tych decyzjach straciło 2 pkt. (teraz ma 7 przewagi, a powinno by niby 9). Jednak Ty studiujesz mecze MU. Jest mi naprawdę cholernie dobrze z faktem, że fan LFC ogląda mecze United i może wypowiadać się o ilości kontrowersyjnych sytuacji.

Co do meczu to ja napawdę nie wiem jaki Ty mecz oglądałeś. Wiadomo trzeba nieraz powiedzieć, że coś się należało niby albo nie należało. SAF też nieraz wypowiada się po nie za dobrych meczach, że coś, a było to inaczej. Jak grasz w gry na kompie to pewno też jak CI nie idzie to jest to winą komputera. Liverpool przegrał mecz uczciwie. Poza strzałem bramkowym, nie oddaliście żadnego czystego strzału. Reina miał dużo więcej interwencji. Piłka była kilkakrotnie razy więcej przy Waszej bramce niż przy bramce United. Widać to po rzutach rożnych chociażby. Jakąś dominację, a bardziej determinację widziałam jedynie w ostatnich 15 minutach. To był czas LFC w tym meczu. 15 minut.
MUnia 15.01.2013 10:25 #
@Piotrek8LFCfan

I też się z Tobą zgodzę, wstałam dopiero :) Te 15 minut to od 55 minuty, a nie ostatnie.
united13 15.01.2013 16:43 #
RedWarrior@ Kiedyś napisałeś o doszukiwaniu się drzazgi w oku, gdy we własnym ma się belkę ;) Spodobało mi się to powiedzenie. Co do tej belki(w waszym oku) przypomnij sobie symulkę Gerrarda w meczu z Chelsea - mistrzostwo świata :) Young, Valencia czy Nani, to pryszcz w porównaniu z tym co wykonał wasz kapitan :)