05.05.2024
17:30

Osób online 1002

Gerrard górą na LFC.com

Steven Gerrard w głosowaniu fanów na oficjalnej stronie klubu został wybrany najlepszym zawodnikiem w przegranym 1-2 meczu z Manchesterem United na Old Trafford. Kapitan wyprzedził Daniela Sturridge'a i Luisa Suareza.

Nr 8 the Reds został także wyróżniony przez dziennikarzy Liverpoolfc.com.

Komentarze (9)

damiand 14.01.2013 14:55 #
You are just so good to be truth!
NaImieMiAdaś 14.01.2013 15:08 #
przepraszam ale sie niezgodze z ta ocena -powinien to byc Reina a Gerro wcale taki super nie byl bo widac go praktycznie zbytnio nie bylo a jak juz go pokazali to zazwyczaj stal i czekal az go pilka sama znajdzie -to nie byly jego zawody jak dla mnie oczywista
Lyzwa7 14.01.2013 15:24 #
Chyba tylko za ten odbiór i strzał, bo wiele dobrego to On nie zrobił.
Sturridge odmienił zupełnie naszą grę i to jemu należała się ta "nagroda".
mayro78 14.01.2013 15:30 #
To miał być jego mecz. a zupełnie się sparaliżował. Moim zdaniem to jakiś żart.
foxtrote92 14.01.2013 15:48 #
Troszke dziwna decyzja, rozumiem że Steve jest ulubieńcem The Kop, ale MOTM dla niego?! Jeśli miałbym kogoś wyróżnić to chyba tylko Reina i Sturridge, no moe jeszcze Wisdom bałem sie o jego występ, ale zagrał bardzo porządnie - chyba najlepiej z całego bloku defensywnego.
radoLFC 14.01.2013 15:52 #
Nie zgadzam się z Wami, Gerrard szukał gry, szukał pozycji, znajdował się w wielu miejscach na boisku, ciężko to docenić po pierwszej połowie kiedy cały zespół wyglądał blado, w drugiej błysnął Sturridge i przyćmił kapitana, ale najwięcej pracy wykonał Stevie choć było to mało efektowne, był wszędie.
damiand 14.01.2013 16:23 #
To Steven wykonał całą czarną robotę.
Asahi 14.01.2013 17:02 #
Do Stevena można mieć pretensje za pierwszą połowę. Nawet nie za grę, która się zwyczajnie nie kleiła, ale do jasnej cholery, graliśmy z United! Ten gość zawsze w takich meczach dawał z siebie 200%, a w pierwszej połowie nie wiem czy to była choć połowa tego co może nam optymalnie dać. I nie dość, że Allen i Lucas grali kaszane, to nasz kapitan zamiast zmotywować tą pomoc do większego zaangażowania stanął z nimi w jednej linii. Nawet Joe, który grał kaszane przynajmniej biegał, wystawiał się na pozycje i choć to nie był zdecydowanie jego dzień walczył.
Nagroda zdecydowanie powinna trafić w ręce Daniela, a Reina to nie wiem co takiego zrobił wielkiego. Obronił strzał Kagawy, przy czym raz wykopał piłkę prosto w Younga na 30 metr.
KubaLFC888 15.01.2013 21:01 #
Zdecydowanie najlepszy w ekipie The Reds swietne odbiory pilki i ten najwazniejszy po bledzie Cleverleya potem swietny strzal po ktorym blad De Gea odbil pilke i Daniel pierwszy do niej dopadł.