17:30

Osób online 1130

Carra: Oni są najlepsi w Anglii

Jamie Carragher uważa, że Daniel Sturridge i Luis Suarez są obecnie najlepszym duetem napastników w Barclays Premier League. Obaj trafili do siatki, podczas gdy Swansea zostało zmiecione na Anfield.

W 56 minucie Suarez przemknął pomiędzy białymi koszulkami i podkręconym strzałem pokonał Michela Vorma, a następnie Sturridge trafił z karnego i przypieczętował pogrom 20 minut przed końcem meczu.

Po meczu, Carragher powiedział BBC Sport: - To pokazuje ofensywne opcje, jakie posiadamy.

- Odkąd Sturridge przyszedł, robi wielką różnicę na boisku. Niestety nie jest dostępny na mecze w Europie i to jest trochę przykre.

- Jednak w tym momencie, on i Luis wyglądają na najgroźniejszy duet napastników w lidze. Mamy nadzieję, że ta współpraca dalej będzie przynosić owoce.

Pięciu różnych zawodników trafiło do siatki, podczas gdy the Reds po raz czwarty w tym sezonie zdobyli pięć bramek w meczu (licząc wszystkie rozgrywki).

Steven Gerrard przełamał impas, Coutinho trafił w swoim pełnym debiucie, Jose Enrique przeprowadził jedną z akcji sezonu i podwyższył na 3-0, a następnie Sturridge i Suarez znaleźli się w centrum uwagi.

- Pięciu różnych strzelców daje chłopakom wielką pewność siebie – podkreślił Carragher.

- W ostatnich latach mieliśmy tak naprawdę tylko Luisa lub Stevena Gerrarda strzelających gole, więc z pewnością to miłe, że jest ich więcej.

- To był dobry wynik dla nas. Mieliśmy pracę do zrobienia i ją wykonaliśmy.