13.05.2024
21:00

Osób online 1261

Everton oddaje hołd 96 zmarłym

Drużyna Evertonu uczciła pamięć tragicznie zmarłych na Hillsborough podczas ich sobotniego meczu przeciwko drużynie Queens Park Rangers, wygranego przez gospodarzy 2-0.

Nasi lokalni rywale przed rozpoczęciem spotkania zarządzili minutę ciszy, a w przerwie meczu na stadionie rozbrzmiewała melodia "He Ain't Heavy, He's My Brother" jako znak solidarności z Liverpoolem.

Na ramionach piłkarzy the Blues znalazły się czarne opaski, dodatkowo przed meczem na dużym ekranie na Goodison został oddany hołd zmarłym kibicom.

Władze Evertonu zapowiedziały przybycie na jutrzejszą, coroczną uroczystość żałobną na Anfield.