LIV
Liverpool
Champions League
17.09.2025
21:00
ATM
Atlético Madryt
 
Osób online 585

Inglethorpe chwali Ngoo


Alex Inglethorpe wyraził swój podziw dla przebywającego na wypożyczeniu Michaela Ngoo i wierzy, że młody napastnik bardzo skorzysta ze swojego czasu spędzonego w Hearts. Wysoki napastnik strzelił ostatnio dwa gole w wygranym 4:2 meczu z Ross County.

Po tym spotkaniu Ngoo ma na koncie 4 bramki w 11 występach, a do tego wiele asyst. Stał się ulubieńcem fanów Hearts, a klub wyprodukował mu z tej okazji specjalną koszulkę widoczną na zdjęciu poniżej.

Wprawdzie Inglethorpe, menedżer drużyny Liverpoolu U-21, pracował z nim krótko od momentu przyjścia z Tottenhamu Hotspur, jednak napastnik najwyraźniej wywarł na nim bardzo dobre wrażenie.

- Jest maszyną do strzelania goli w Szkocji, nieprawdaż? Jest też bardzo fajnym facetem. Pracowałem z nim tylko kilka krótkich miesięcy od przyjścia tutaj, jednak podobał mi się każdy moment tej współpracy. Ma świetny charakter. Rozmawiamy po każdym meczu, a jego celebracja podczas zeszłego weekendu była swego rodzaju żartem między mną, a nim!

- Myślę, że strzelił bardzo ładne bramki. Pierwszy był porządną główką środkowego napastnika, a przy drugim huknął zza pola karnego, do czego jest zdolny. To wspaniały chłopak.

Ngoo grał również w finale Pucharu Ligi Szkockiej, gdzie asystował przy jednej z bramek w przegranym 3:2 meczu z St Mirren.

- Myślę, że to jest piękno udanego wypożyczenia. Nie ujmując nic lidze U-21 stwierdzam, że jest miedzy nią, a grą w pierwszej drużynie spora różnica, którą często piłkarze pokonują dobrym wypożyczeniem.

- Czasem, jak w przypadku Raheema Sterlinga, udaje ci się wejść do składu niemal z marszu, ale najważniejszą rzeczą jest to, że wysyłając kogoś na wypożyczenie możesz być niemal pewny, że ten gracz się rozwinie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Zapowiedź meczu (0)
17.09.2025 00:40, AirCanada, własne
Alisson: Liga Mistrzów to dla nas ważny cel (0)
16.09.2025 22:41, Armani87, Liverpool Echo
Simeone przed starciem z Liverpoolem (0)
16.09.2025 21:11, Mdk66, Liverpool Echo
Wieści kadrowe przed starciem z Atletico (0)
16.09.2025 20:27, Bartolino, liverpoolfc.com
Van Dijk przed meczem z Atletico Madryt (0)
16.09.2025 20:17, Klika1892, liverpoolfc.com
Trening przed meczem z Atletico - zdjęcia (0)
16.09.2025 18:23, AirCanada, liverpoolfc.com
Slot: Isak może jutro zagrać (0)
16.09.2025 18:19, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com