PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1686

Werner: Kibice byli wspaniali


Prezes Liverpoolu, Tom Werner przyznał, że fani odegrali wielką rolę w dzisiejszym zwycięstwie nad Manchesterem United. Amerykanin oglądał mecz z wysokości trybun i mógł z bliska poczuć atmosferę piłkarskiego święta.

– To dla nas wspaniały dzień. Kibice byli częścią sukcesu – stwierdził Werner.

– Graliśmy z Manchesterem, najlepszą drużyną ubiegłego sezonu, jak równy z równym. Notujemy niesamowity początek rozgrywek.

– Liga trwa długo, jednak my zrobiliśmy wszystko, o co mogli prosić fani. Mamy ponadto trzy czyste konta bramkowe. To bardzo udany początek.

– Nie chcę dać się ponieść emocjom, jednak pamiętam, że rok temu start nie wyglądał najlepiej.

– Jak na razie ten rok jest dla nas niezwykle udany. Nie chcę wyznaczać zespołowi zbyt wielu celów, ale wszyscy powinni być zadowoleni z naszej dotychczasowej gry.

Zapytany o wzmocnienia kadry, odparł:

– Poczekam z tym do jutra. Nie zdradzę zbyt wiele, mogę jednak zapewnić, że staramy się wzmocnić skład.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (2)

er1c 01.09.2013 17:58 #
3 nowych zawodników na trybunach, a Tom pali głupa, że 'staramy się wzmocnić skład' już dał by se spokój i normalnie odpowiedział:)
mchu 01.09.2013 18:46 #
lfc wkroczylo do walki o Leonardo Damiao, na razie oferta w wysokosci 20 mln została odrzucona, ale ma byc kolejna oferta. Niewidomo, czy starczy czasu, aby sie dogadac

Pozostałe aktualności