13.05.2024
21:00

Osób online 1281

Prowadzimy 2:0 do przerwy

Po trafieniach Daniela Sturridge’a i Luisa Suáreza Liverpool prowadzi 2:0 do przerwy na Stadium of Light z Czarnymi Kotami. Co prawda pierwsza bramka budzi wątpliwości, ponieważ Anglik uderzył piłkę ręką, ale przy drugim golu zaliczył już piękną asystę, a Suárez przypomniał o sobie publiczności.

Komentarze (25)

MarcinLFC77 29.09.2013 17:49 #
Wynik świetny ale trzeba się ogarnąc bo gramy żwir totalny.

Zachowanie Sturridga przy drugiej bramce magia. To sklejenie piłki, zwód i wyłożenie do Luisa było najwyższej klasy. Gol z ręki też niczego sobie.

Kto wie, może strzelimy w końcu bramkę w 2 połowie meczu? Jak szalec to szalec.
mikan1991 29.09.2013 17:49 #
Hands Up Baby Hands Up!
Anion87 29.09.2013 17:50 #
Gdzie jest kołyska, Suarez gdzie jest kołyska? :)
Wynik lepszy niż gra ale mi to pasuje.
Liverpoolmichalfc 29.09.2013 17:50 #
Mamy dzisiaj szczescie i nazywa się ono Mignolet, Sturridge , Suarez i Howard Webb
mibaloo 29.09.2013 17:51 #
moses i enrique jeszcze niech trafią to będzie t-shirt:)

Ghulwpizamie 29.09.2013 17:53 #
8 minuta i wszyscy, którzy obstawili na facebooku gola Skrtela przeżywają 5 sekund radości. :D
kubak156 29.09.2013 17:53 #
Ta strona jest rak żałosna ,że aż przykro ... Od roku caly czas co mecz ten sam bład
kiep 29.09.2013 17:54 #
@marcinLFC77

Dokładnie z podobnymi odczuciami biegłem od TV do kompa, żeby napisać komentarz.

Z drugiej jednak strony jeśli punktujemy to jest dobrze. Mieliśmy 2 okazje i są 2 gole. Nawet 3, bo Skrtel też wbił futbolówkę do siatki.

Jeśli jednak chodzi o przyjemność oglądania gry, to nie jest ona najwyższa. Brakuje kreatywnego środkowego pomocnika, nie mamy skrzydeł i za często nasi piłkarze chcą minąć 3 rywali na raz niż zagrać klepę.
Jezior94 29.09.2013 17:54 #
hmm mecz ciekawy ale gramy slabo duzo lepiej gralismy z united. Dzis srodka to nie ma po za idealnym podaniem do Daniela od Gerrarda to 2 linia wyglada poprostu slabo , bez coutinho ciezko sie gra ale najwazniejsze 3 ptk wiec narazie sie wszystko dobrze uklada
M4teO 29.09.2013 17:55 #
Najwiekszy polski serwis LIVERPOOL FC = " Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later."
Nole 29.09.2013 17:57 #
Obrona Mignolet cudowna :) Nie martwcie się, a Webb "sezonowiec" zobaczył, że Manchester nawet z sędziami słabo to przerzucił się na Liverpool, ponieważ uznał, że mamy potencjał :D
Itachi94 29.09.2013 17:57 #
strona jak zawsze poprawia humor..
Lucaas 29.09.2013 17:58 #
Wynik dobry, ale gra to jest masakra, niech oni w końcu zaczną robić pressing a nie czekać przed swoim polem karnym, bo z tego w końcu bramke stracimy i zacznie się nerwówka.
Jak Wam coś nie pasuje ze stroną, to idźcie sobie na inne strony LFC. Był kiedyś komunikat ile to może potrwać i, jak jesteście tacy super informatycy to na pewno dadzą Wam to naprawić.

PS. Sturridge, Suarez... Jeszcze tylko Sakho i wygram konkurs, jeśli ktoś przede mną nie typował takiego wyniku. :P
helmoot 29.09.2013 18:04 #
nie postawiłbym złamanej złotówki, na to, że dowieziemy ten rezultat do końca - to jest jakaś katastrofa!!!!!

RK23 29.09.2013 18:05 #
To jak Sunderland nas cisnął w pierwszej połowie zanim zaczęły się bramki woła o pomstę do nieba i wyrzucenie w niepamięć tej formacji 3-5-2
silver7 29.09.2013 18:16 #
Bramka na konto Hendersona, Skrtel wybija na bok,a ten baran posyła piłkę na środek, nawet trener trampkarzy drze japę, nigdy nie przez środek

06.05.2024 13:45, Piotrek, liverpoolfc.com
Stu: Gakpo potrzebuje pewności siebie  (1)
06.05.2024 10:06, Loku64, thisisanfield.com
Keane: Jako zawodnik chciałbym grać dla Kloppa  (1)
06.05.2024 09:44, Ad9am_, Liverpool Echo
Postecoglou: Nie sądzę, że zagraliśmy źle  (2)
06.05.2024 09:31, RosolakLFC, Liverpool Echo