05.05.2024
17:30

Osób online 1290

Sinclair na wagę zwycięstwa U-18

Jerome Sinclair zdobył decydującą bramkę w meczu młodzieżowego składu Liverpoolu. Drużyna prowadzona przez Neila Critchleya odniosła w sobotę, zwycięstwo 2:1 nad Leicester City.

Zwycięstwo to było pierwszym po czterech spotkaniach, które młodzicy ostatnio przegrali (ze Spurs, Manchesterem City, Boltonem i Reading).

Drużyna U-18 pokazała dobre widowisko przeciwko Lisom z Leicester, co pozwoliło na prowadzenie w połowie części meczu.

Sheyi Ojo patrzył jak piłka trafia w słupek, ale napastnik w tamtej sytuacji zachował się dobrze, przejął piłkę i podał do Pedro Chirivelli, który wykończył akcję.

Prowadzenie przyjezdnych tego dnia piłkarzy Liverpoolu nie trwało długo, bo tuż po wznowieniu gospodarze wyrównali stan meczu.

Młodzi The Reds nie rezygnowali, czego rezultatem było trafienie wprowadzonego po przerwie Jerome’a Sinclaira, który ustalił wynik spotkania.

Skład Liverpoolu U-18: Firth, Waldron, Hart, Cleary, Brewitt, Burke, Chirivella, O’Hanlon, Kent (Sinclair), Ojo, Canós (Virtue).