05.05.2024
17:30

Osób online 1042

Wieści z wypożyczeń

W ten weekend piłkarze Liverpoolu przebywający na wypożyczeniach mieli okazję zaprezentować się w barwach ich tymczasowych zespołów. Dowiedzmy się zatem jak minęły im ostatnie trzy dni.

W piątkowy wieczór, Krisztián Adorján rozegrał 89 minut w meczu, w którym jego Groningen wygrało 2:1 na własnym stadionie z NAC Bredą.

W sobotę, obrońca Tiago Ilori był częścią zespołu Granady, która odniosła niesamowite zwycięstwo 1:0 nad hiszpańskim futbolowym gigantem FC Barcelon w La Liga. Środkowy defensor zagrał pełne 90 minut.

Fabio Borini zagrał cały mecz w barwach Sunderlandu - nie uchronił on jednak od porażki 0:1 z Evertonem w Barclays Premier League.

W Championship, obrońca Ryan McLaughlin zagrał całe spotkanie w drużynie Barnsley, która została pokonana 0:1 przez Bolton Wanderers.

Andre Wisdom znalazł się w wyjściowym składzie Derby County na wygrany 3:1 mecz z Huddersfield Town.

Jack Robinson popełnił kosztowny błąd na linii bramkowej, co doprowadziło do utraty gola przez Blackpool. Ostatecznie jego zespół przegrał 0:2 z Leeds United.

W League One, Michael Ngoo został zmieniony po 67 minutach rozegranych w barwach Wallsall, które przegrało 0:1 z Bristol City.

W rozgrywkach o poziom niższych Jakub Sokolik grał przez 90 minut dla Southend United, które uległo w stosunku 0:1 AFC Wimbledon.

W niedzielę, Suso pozostał niewykorzystaną zmianą w zespole Almeríi, która została boleśnie pokonana przez Real Madryt 0:4.

Conor Coady rozegrał całe spotkanie w barwach Sheffield United podczas pojedynku z Hull City w ramach rozgrywek FA Cup na Wembley. Nie pomógł jednak swojej drużynie, która przegrała 3:5.

Bramkarz Pepe Reina rozegrał 90 minut w barwach Napoli, które pokonało Lazio 4:2 w Serie A.