05.05.2024
17:30

Osób online 1021

Do przerwy 0:1

Liverpool przegrywa do przerwy z Chelsea 0:1. Mający problemy z przebiciem się przez obronę gości, the Reds nie zdołali wykorzystać nielicznych okazji na zdobycie gola. Tuż przed końcem fatalny błąd popełnił Steven Gerrard, z którego skrzętnie skorzystał Demba Ba.

Komentarze (29)

Miensol 27.04.2014 16:02 #
Stevie to chyba się jednak rozmyślił z tym mistrzostwem...
Vepson 27.04.2014 16:03 #
Przychodzi połowa baby do lekarza, a on na to: no ba.
kubak156 27.04.2014 16:03 #
Kurwa no nie wierze
borekLFC 27.04.2014 16:03 #
szkoda mi gerro :(
pinki 27.04.2014 16:03 #
Spokojnie,wygramy to.Kapitan w drugiej połowie odkupi winy.
AdasLFC7 27.04.2014 16:03 #
Głowa do góry Sturridge ich załatwi :)
reddsPL 27.04.2014 16:03 #
Bijemy głową w mur.
mibaloo 27.04.2014 16:03 #
Steven OUT!!!

A tak na serio nie jestem na niego zły, takie błędy zdarzają się każdemu, jemu bardzo rzadko, czuje że przez ten błąd wyjdzie w drugiej połowie i z dystansu coś klepnie:)

DAWAĆ LFC!!!

You never walk alone!
liverpool93 27.04.2014 16:04 #
Niech więcej nikt nie pisze, że czeka nas spacerek!
kubak156 27.04.2014 16:04 #
Mają gryźć trawe w 2 połowie
Tomelo 27.04.2014 16:05 #
W drugiej połowie będzie autobus zaparkowany przez 45 minut. Nic nie strzelimy :(
Antares86 27.04.2014 16:05 #
Gerrard zagra na 200% w drugiej polowie. Bedzie bramka i asysta. Wygramy to, pokazalismy juz w tym sezonie, ze potrafimy odrobic i wygrac. YNWA!
PawcioZ 27.04.2014 16:05 #
Brakuje Hendersona.
kubak156 27.04.2014 16:05 #
sam Salah jest wart wiecej niż nasz Cou i Sturridge. Takie to są rezerwy.
tragikomix 27.04.2014 16:06 #
na tą chwilę tyle do powiedzenia:

ivers 27.04.2014 16:06 #
Niestety to nie jest nasz mecz.Jedyną szansą jest to,że Daniel wejdzie i coś ustrzeli.Więcej niż remis w tym meczu raczej nie ugramy bo Chelsea ma teraz idealny wynik i mogą bronić dalej.
GUNS 27.04.2014 16:06 #
Dawaj Sturridge!
Itachi94 27.04.2014 16:06 #
spokojnie DS coś ciupnie ale boje sie że na 2 połowe oni wyjdą jeszcze bardziej defensywnie;/
AndyLFC 27.04.2014 16:07 #
Jakby dawał im kartki, a nie bawił się w jakieś doliczanie czasu (3 minuty to i tak jakiś żart) to by tego nie było.
liverpool93 27.04.2014 16:07 #
kubak156@ wyjdź.
Liverpoolmichalfc 27.04.2014 16:08 #
Trzeba walczyć całą drugą połowe a Gerro musi o tym zapomniec i zagrac na 100 % albo i wiecej w drugiej . YNWA
july599 27.04.2014 16:08 #
Rok temu na Anfield też było 1-0 do przerwy dla Chelsea. Zremisowaliśmy 2-2, po wejściu Daniela w przerwie. Dziś nie pogardzę podobnym scenariuszem.
Norton 27.04.2014 16:09 #
Musimy wyrwać przynajmniej ten punkt. Drugą połowę trzeba zacząć z takim zaangażowaniem jak zaczynamy mecze. Stłamsić ich, zmiażdzyć.
klosiek 27.04.2014 16:09 #
@kubak156
Faaaktycznie. Potrafi przyjąć piłkę. *Brawa*
Antares86 27.04.2014 16:09 #
@July599 Dzisiaj wygramy !
Champ19ne 27.04.2014 16:09 #
zmiana Lucas-Sturridge i jedziemy na pełnej. I BELIEVE!!!!!
paranormalnY 27.04.2014 16:10 #
Będzie wiekszy autobus w drugiej połowie = więcej rąk w polu karnym do trafienia dla Luisa

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (6)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (24)