05.05.2024
17:30

Osób online 736

0:0 po pierwszej połowie

Liverpool po pierwszej połowie remisuje bezbramkowo w Bazylei z mistrzami Szwajcarii 0:0. Spotkanie jest wyrównane i brakuje, póki co, stuprocentowych okazji bramkowych po obydwu stronach.

Komentarze (31)

Jasnowitz 01.10.2014 21:33 #
Enrique do zmiany, tragedia, kilkakrotnie przyprawił przynajmniej o zawał.
Chaki 01.10.2014 21:33 #
Co my gramy... Liczyłem na emocjonujące spotkanie, a tu taki chaos.
hubert725 01.10.2014 21:34 #
Gdzie jest Liverpool z poprzedniego sezonu ja się pytam???
liverpool93 01.10.2014 21:34 #
Mecz pt. "Gra błędów i faule na Bario"
ufoq 01.10.2014 21:34 #
totalne DNO ,kopanina na w naszej ektraklapie ...
Bartek97sz 01.10.2014 21:34 #
Lallana za Marko
karol16 01.10.2014 21:34 #
cały Liverpool bez formy :/
Slony92 01.10.2014 21:34 #
Idzie zasnąć. Powinni zmienić przepisy, bo 3 zmiany w dzisiejszej 2 połowie to trochę za mało: Balo, Lazar, Enrique i Henderson out. Brakuje Aggera :/
użytkownik zablokowany 01.10.2014 21:35 #
Alexandre 01.10.2014 21:35 #
Nuda,nuda i jeszcze raz nuda panie Włodku...
mibaloo 01.10.2014 21:36 #
Co wy gadacie, gramy dobrze, trochę tylko brakuje Suareza, ale bez niego też sobie poradzimy:)

Co tu dużo mówić Luis potrafił takie mecze wygrywać, a niektórzy z naszej drużyny mają problem z przyjęciem piłki.
Remis 0-0 biorę w ciemno po pierwszych 45 minutach.
mrocznystefan 01.10.2014 21:37 #
To jest liga mistrzów? Na to czekałem te kilka lat?
paranormalnY 01.10.2014 21:37 #
"Spotkanie jest wyrównane" - co jest wyrównane poza wynikiem?
Foggy 01.10.2014 21:37 #
kupa
maru 01.10.2014 21:38 #
Mam nadzieję że jak Sturridge wróci to coś się zmieni. Na lepsze oczywiście.
ivers 01.10.2014 21:38 #
Nie wiem kto gra w tych żarówiastch koszulkach ale Liverpool to nie jest.
paranormalnY 01.10.2014 21:39 #
Mamy 45 min aby się przewrócić w polu karnym.
redhuman 01.10.2014 21:39 #
Gramy jakby chłopcy zapomnieli, co się z tą kulistą napompowaną szmatą robi. Zero pomysłu jak wkopać ją do bramki. No, może Enrique jakieś miał, ale kapitan zapomniał go poinformować, na którą bramkę gramy.
GUNS 01.10.2014 21:39 #
chu*, dupa i kamieni kupa...
PrzemekLFC7 01.10.2014 21:39 #
"Jak to mówią młodzi ludzie masakracja"
sijdn 01.10.2014 21:40 #
Boże jak ja mam oglądać w tym meczu Balo to mnie szlak trafia. Wlecze się po boisku jak muł i tyle. Markovic też nie najlepiej. W 2 połowie Moreno <-> Enrique, Lallana <-> Markovic i Borini <-> Balotelli.
kulsky 01.10.2014 21:40 #
Beka. Nasza gra bez Suareza to jedna wielka kupa. Na nikim nie mozna polegac, albo przejac pilki nie potrafia, albo podac celnie nie moga. Eej no przeciez mamy taki mlody i perspektywiczny sklad ^^.
silver7 01.10.2014 21:41 #
Jeśli chcemy utrzymywać się dłużej przy piłce, należy przestać podawać do Sterlinga, gość gra dzisiaj straszną padakę, praktycznie co kontakt z piłką, to strata. Na plus Cou. Niestety nadal w czarnej dupie się gnieździmy.
Beol 01.10.2014 21:42 #
Tottenham v2
Kenji 01.10.2014 21:43 #
Aż mi skarpetka pękła z tej nudy.
redhuman 01.10.2014 21:44 #
@kulsky
Bo mamy. W tym właśnie problem. Młody i perspektywiczny znaczy będzie świetny za jakiś czas. Kilka lat. Dlatego właśnie zależało mi w lecie na jakiejś gwieździe z nazwiskiem. Tak, z nazwiskiem. Drogim. Żeby ktoś tu miał jaja zrobić coś nietypowego, według własnego widzimisię. A tu każdy się boi zaryzykować, więc oddaje do Gerrarda lub Skrtela, tworząc atak pozycyjny przeciwnikom. Bo po Skrtelu będzie Enrique i Mignoletowi zaczyna mocniej serce walić.
Milten 01.10.2014 21:45 #
No tak, jest 0:0 i komentarze: Liverpool bez formy, masakracja. Serio myśleliście, że rozjedziemy Basel bez mydła? Serio?
W poprzedniej kolejce było "Gdybyśmy grali z Realem to by nas zniszczyli", dziś męczą się niesamowicie i remisują dzięki dwóm karnym jakie otrzymali.
RK23 01.10.2014 21:51 #
z Evertonem słaby Marković, dziś słaby Enrique i takie nienaturalne upadki Mario nie wiem co on ćwiczy zamiast brać się do gry...

Kilka scenariuszy w sprawie Mo Salaha  (2)
30.04.2024 10:05, Ad9am_, thisisanfield.com