05.05.2024
17:30

Osób online 884

Remis do przerwy

The Reds remisują do przerwy z Crystal Palace. Wynik otworzył w drugiej minucie Rickie Lambert po świetnym podaniu od Adama Lallany, umieszczając piłkę w lewym dolnym rogu bramki.

W siedemnastej minucie do wyrównania doprowadził Gayle po dobiciu strzału Yannicka Bolasie który odbił się od słupka. Orły oddały dwa razy więcej strzałów niż Liverpool, zaś The Reds mieli większe posiadanie piłki.

KaczoreQ 23.11.2014 15:27 #
Okropnie sie to ogląda. Ogólnie odnoszę wrażenie, ze z kumplami potrafilibysmy ośmieszyć defensywę LFC
maz78 23.11.2014 15:28 #
Gerrard za Lallame,Lucas za Gerrarda,a Can za Allena i jedziemy z nimi.Come On Reds!!!
Skalkaslk 23.11.2014 15:29 #
Podania między obrońcami, Gerrardem przez pięć minut a na końcu niecelny cross do przodu, TO OFEROWAŁ BRENDAN? Jak tak ma wyglądać nasza piękna gra ofensywna w posiadaniu piłki to idź pan w chuj.
saintlfc 23.11.2014 15:29 #
mecz jest nudny i tragiczny, jeżeli uda się wywieźć 3 pkt to będzie mega dobrze, typowy mecz średniaka i walczącego o utrzymanie
Bozno1892 23.11.2014 15:29 #
kurna tylko Lallana coś gra, żałosne
boczeklfc 23.11.2014 15:30 #
Archaiczny Liverpool w pospolitym ruszeniu. Burdel nie drużyna.
ragnarok 23.11.2014 15:30 #
Johnson to co odwala, to powinien grać w ekstraklasie. Lovren, albo mi się wydaje, albo naprawdę nic dzisiaj nie spieprzył i zaliczył kilka save'ów. Cou i Sterling tracą coś zbyt często piłkę, Raheem poprzez nieudane dryblingi, a Philippe psuje podania. Wszyscy i tak grają poniżej swoich możliwości...
Bozno1892 23.11.2014 15:30 #
maz78 weź się opamiętaj półludziu
klosinho 23.11.2014 15:30 #
D O M I N U J E M Y ! :) :)
Lyzwa7 23.11.2014 15:30 #
Zdjąć Allena, który jako jeden z niewielu coś gra. Ok.

Can za Gerro, Moreno za Johnsona i lecimy.
NiePodpiszeSię 23.11.2014 15:31 #
Wygrają. To tylko Crystal Palace, a my nie jesteśmy, mimo wszystkich problemów, ogórkami.

Po prostu wygrają.
AgentTomek 23.11.2014 15:32 #
@Kaczoreku, tak, uważam, że wygrana z CP by nam w CZYMKOLWIEK pomogła. Choćby w zdobywaniu punktów. Pod koniec sezonu będzie nam brakować 2-3 np. do czwartego miejsca i wtedy to będzie mieć znaczenie. Poza tym wiem, że problem leży głęboko, na tyle głęboko, że Can zamiast Gerro, Moreno zamiast Glena i Toure zamiast Lovrena to za mało. Wkurzają mnie po prostu komentarze pod każdym wywiadem typu "powiedziałby prawdę, że jest do d***, powinien wodę podawać, a nie grać" itd.

PS. Przeliczanie wieku na inteligencję nie działa. Prędzej można kogoś ocenić po tym gdzie pracuje/studiuje, jakiej muzyki słucha, hobby.
hoster 23.11.2014 15:32 #
Cui I Sterling muszą wziąć więcej na swoje barki trzymać piłkę z dala od Gerrarda Lovrena i Skrtela bo ich klepanie miedzy sobą to już wku*waić mnie zaczyna.
sza3000 23.11.2014 16:07 #
Lovren Mistrzu haha
maz78 23.11.2014 16:59 #
Bozno 1892-Ty slepy jestes z czym mam sie opamietac.Znow winny Gerrard,przeciez dokonal zmian Ricky potrafi grac jako jedyny napastnik,to Balloteli potrzebuje Boriniego.Wejscie Boriniego oslabilo Lamberta.Na co nam dodatkowy napastnik jak nie ma drugiej linii.Przesuniecie Gerrarda z asekuracja Lucasa umozliwia nam wygranie tego meczu.Tylko do Ciebie nie dociera,ze to Steve byl jeden z nielicznych ,ktory cos probowal.Uwazaj na slowa bo chyba dawno nie dostales pstryka w ucho.