05.05.2024
17:30

Osób online 992

1:1 po 45 minutach

Liverpool remisuje 1:1 po 45 minutach spotkania trzeciej rundy pucharu ligi angielskiej przeciwko drużynie Carlisle United. Bramkę dla The Reds zdobył w 24. minucie strzałem głową Danny Ings, wyrównał 10 minut później Derek Asamoah.

Z powodu kontuzji w pierwszej połowie boisko opuścił Roberto Firmino, jego miejsce zajął Divock Origi.

Komentarze (32)

Shinoda 23.09.2015 21:49 #
Skrtel-Lovren. :*
tachi 23.09.2015 21:49 #
GABS 23.09.2015 21:50 #
jak ja lubię te mecze na równym poziomie ! ponawiam pytanie ktoś mi przypomni po co nam był Milner? Bo Walijski Czawi wrócił i ma się świetnie zwłaszcza w ilości niecelnych podań. Łącznik obrony i pomocy, idealnie łączy naszą pomoc z obroną przeciwnika.
despero 23.09.2015 21:50 #
Kur..a kabaret!
Loktevic 23.09.2015 21:50 #
Ings pokazuje kto powinen na dzien dzisiejszy przewodzic w ataku Liverpoolu.

innych plusów tego meczu nie widzę.
slobo 23.09.2015 21:51 #
Djimi Traore był lepszym lewym obrońcą niż Alberto M. Trzeba z niego zrobić skrzydłowego,albo szatniarza bo do granie w obronie to nadaje się nie lepiej niż Lovren.
RK23 23.09.2015 21:51 #
Jutro o 5 rano Brendan Rodgers wstaje by na 7 zająć sobie kolejkę w pośredniaku :v hehe XD
Aklerua 23.09.2015 21:52 #

Ja juz nie wiem co mam pisac w tych komentarzach
Wroo 23.09.2015 21:52 #
Skrtel do spółki z Lovrenem to para godna "Głupi i głupszy 3"
AgentTomek 23.09.2015 21:53 #
:D:D:D:D

Logika: starać się za wszelką cenę dostać do linii bramkowej przeciwnika, nabijać go, żeby z roznego wypiepszyć piłkę do własnego bramkarza i zaczynać od nowa :D

Do tego ta bramka :D Najbrzydsza gwiazda w cieszynce jaką widziałem, potem strzela z niewidzialnej strzelby do aystującej mu różowej księżniczki. :D

Kurwa ogladanie LFC jest jak oglądanie Trudnych Spraw. 9/10 razy wkurwiasz się neisamowicie, ale raz na jakiś czas nie możesz powstrzymać się do śmiechu :D
kipper 23.09.2015 21:54 #
bramkarz Carlsile wygląda jak rodzony kuzyn Lallany, co nie? :D
silver7 23.09.2015 21:54 #
Czwarty rok pracy geniusza na Anfield, a obrony jak nie było, tak nie ma.
paranormalnY 23.09.2015 21:55 #
Ale to fajne uczucie mieć napastnika :)
klosinho 23.09.2015 21:55 #
haha skład węgla i papy minus Danny Ings. Aż mi szkoda chłopaka bo to powtóra z Norwich.
Bartek97sz 23.09.2015 21:56 #
Jak przegramy i go nie zwolnią, to się chyba na najbliższym drzewie obwieszę :O
100Gram 23.09.2015 21:56 #
Powiem tak, nie umiemy podawac, nie umiemy przyjmowac podan, nie umiemy dosrodkowac, nie umiemy przejac pilki, a jednym slowem nie umiemy grac w pilke!
Jak jutro nie zobacze newsa ze BR zostal zwolniony to chyba wyjde z siebie...
pk230681 23.09.2015 21:57 #
Nie no jest super z BRENDYNOM za sterami,szkoda slow!!!
wysoc1988 23.09.2015 21:58 #
Macie gdzies transmisje meczu ??
witoldLFC 23.09.2015 21:58 #
Jakoś dziwnie cieszyłem się przy bramce dla przeciwników, w końcu każdy kiepski wynik przybliża nas do jakiegoś nowego szkoleniowca, doszliśmy do momentu gdzie nowej osobie będzie trudno prowadzić drużynę jeszcze gorzej...
AgentTomek 23.09.2015 22:01 #
Moja wyobraźnia widzi to tak: Brendan wchodzi do szatni, widzi na podłodze kawałek sera, chwyta go, ale okazuje się, że to pułapka i zostaje uwięziony w kartonowym pudełku, które jest przyczepione do małego bagażnika na motocyklu Ayre'a. Piłkarze padają na kolana i ze łzami wzruszenia mówią "to koniec! Jesteśmy uratowani!"
staymartyna 23.09.2015 22:02 #

@wysoc1988 spróbuj tu, ale na własną odpowiedzialność :)
Lfc-FreaK 23.09.2015 22:08 #
Loktevic
Nie rozumiem jak można oceniać wartość napastnika na tle takiego "przeciwnika"?

Kipper
Na pierwszy rzut oka myślałem ze to Lallana haha
NaImieMiAdaś 23.09.2015 22:08 #
AgentTomek oko ino w tym pudle Ayre tez powinien siedziec a Lovren prowadzic gdzie oczy poniosą a że slepy jest to pewnie by sie rozjebali :-)
Gonzalo96 23.09.2015 22:10 #
E tam co przeżywacie. Skupiamy się na lidze!

Tymczasem Aspas ustrzelił dublet przeciwko Barcelonie :o
GABS 23.09.2015 22:29 #
Po tym Aspasie to się zastanawiam czy to jego brak aklimatyzacji czy debilne podejście managera świadczyło o jego umiejętnościach.
woocash 23.09.2015 22:31 #
niech nam załadują drugą bramkę bo szkoda czasu na dogrywkę marnować
LBNfanLFC 23.09.2015 22:36 #
Dlaczego nie ma relacji live ? ani teraz ani z Norwich.... nie chce sie nikomu relacjonowac? a moze nie ma komu? widac strona dziala podobnie jak LFC na boisku, jakos ciagnie ale bez efektow. poza tym kurde bylem pewien ze chociaz takie carlisle pojedziemy jak juz nie mozemy nic zrobic w PL a tu jednak sa opory... czyzby wlasciciele klubu rowniez mieli wyje*ane na LFC ? po tym co sie dzieje w klubie widac ze tak bo kazdy normalny juz dawno by podziekowal trenerowi lub calemu sztabowi skoro nie potrafia przygotowac pilkarzy do meczu.
ArtuRR 23.09.2015 22:48 #