PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1562

Czerwoni w reprezentacjach


Jak zawsze dość liczna grupa piłkarzy the Reds została powołana do reprezentowania swoich krajów podczas trwającej właśnie przerwy na mecze międzynarodowe. Poniżej przedstawiamy wykaz kto i kiedy pojawi się na boisku.

Czwórka piłkarzy Liverpoolu wypełnia swoje obowiązki dla reprezentacji Anglii. Są nimi Nathaniel Clyne, Adam Lallana, James Milner i Danny Ings, który za bardzo dobre występy w klubie został wynagrodzony pierwszym powołaniem od Roya Hodgsona.

Drużyna Trzech Lwów ma do rozegrania dwa spotkania – z Estonią na Wembley (9 października) oraz na wyjeździe z Litwą trzy dni później.

Joe Gomez i Jordon Ibe będą natomiast liczyli na możliwość występu w ekipie Angli U21. Zostali włączeni do szerokiego składu na nadchodzący mecz z Kazachstanem we wtorek 13 października.

Środkowy obrońca Mamadou Sakho powrócił do składu Francji, która rozegra dwa mecze towarzyskie, przeciwko Armenii w czwartek 8 października i przeciwko Danii w niedzielę 11 października.

Belgijski duet tj. Simon Mignolet oraz Divock Origi będą brani pod uwagę przy ustalaniu składów na mecze ich drużyny narodowej w kwalifikacjach Euro 2016 przeciwko Andorze i Izraelowi, które zostaną rozegrane 10 i 13 października.

Emre Can utrzymał swoje miejsce wśród powołanych do reprezentacji Niemiec. Mistrzowie Świata w ramach rundy eliminacji Euro 2016 podejmą 8 października Irlandię, a 10 października Gruzję.

Jeden punkt wystarczy Walii do zapewnienia sobie biletu do Francji. Walijczycy powalczą o ten cenny punkt w meczach przeciwko Bośni i Hercegowinie oraz Andorze. Niewykluczone, że Chris Coleman skorzysta z usług Joe Allena.

Reprezentacja Węgier, w której składzie znajduje się Adam Bogdan, rozegra mecze z Wyspami Owczymi oraz Grecją w rozgrywkach grupy F kwalifikacji Euro 2016.

Martin Skrtel będzie miał szansę pomóc reprezentacji Słowacji awansować do przyszłorocznego turnieju we Francji. Słowacja potrzebuje korzystnych rezultatów w meczach z Białorusią i Luksemburgiem.

Chris Shaw

Gra dla prawdziwych mężczyzn. Dołącz do grona zwycięzców z OddsRing! Otwórz konto i zgarniaj bonusy na nowych graczy!

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Zwyczajny chłopak, niezwykła strata (0)
08.07.2025 00:20, Bartolino, The Athletic
Wszystkie gole Diogo dla Liverpoolu - wideo (5)
07.07.2025 21:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Wideo ku pamięci Diogo Joty (1)
07.07.2025 21:04, AirCanada, liverpoolfc.com
Fabian Otte trafia do Tottenhamu (0)
07.07.2025 20:39, AirCanada, The Athletic
Mecz z Preston pod znakiem zapytania (2)
07.07.2025 12:48, Maja, thisisanfield.com
Poruszający hołd Iana Rusha dla Diogo Joty (1)
07.07.2025 10:59, FroncQ, Liverpool Echo