17:30

Osób online 714

Mignolet: Chcemy się poprawić

Simon Mignolet ma nadzieję wyciągnąć wnioski z rozczarowującego występu na Upton Park. Belgijski golkiper chce odkupic winy dobrym występem przeciwko Stoke w półfinale Capital One Cup.

The Reds przybyli do stolicy mając za sobą dwa zwycięstwa i czyste konta w meczach z Leicester i Sunderlandem. Mecz jednak skończył się kubłem zimnej wody i porażką 0-2 z drużyną Slavena Bilicia.

Już w 10 minucie strzałem głową wynik otworzył Michael Antonio, a dzieła w drugiej połowie dopełnił Andy Carroll.

- To frustrujące w jaki sposób straciliśmy obie bramki. To nie powinno się stać. Mogliśmy się spodziewać takiej gry przeciwnika i musimy wyciągnąć z tego wnioski. Jesteśmy sobą zawiedzeni i musimy to poprawić.

- Szybko straciliśmy bramkę, a West Ham jest bardzo trudnym przeciwnikiem.

Szansa na odkupienie win przyjdzie szybko. The Reds staną naprzeciwko drużynie Marka Hughes'a w połfinale Capital One Cup. Mignolet zaznaczył, że wyjdą na spotkanie zmotywowani i z chęcią naprawienia swoich błędów.

- Niedługo czeka nas ważny mecz. Musimy pokazać się z dobrej strony i zrobić wszystko żeby pokonać Stoke.

- Chcemy wygrywać każdy mecz. Gramy w wielu rozgrywkach a to dobry znak. Możemy powalczyć o najwyższe cele i chcemy zacząć od meczu na Britannia Stadium.

Komentarze (5)

RedMan1892 03.01.2016 15:53 #
Dopóki nie zaczniemy ogarniać obrony to sobie możemy palcem w d.... pomacać.
Inne zespoły widzą, jaką gramy padakę w defensywie i to bezlitośnie wykorzystują. Wystarczy seryjnie dośrodkowywać piłkę w nasze pole karne i zawsze coś wpadnie. To jest smutne, ale prawdziwe.
Nie rozumiem też tego, dlaczego tak słabo zaczynamy mecze za Jurgena i tracimy bramki w pierwszych minutach. Sami sobie strzelamy w stopę. Dobre wejście w mecz jest kluczowe. Widać, że nasi piłkarze mają problem z mentalnością.
wojtekwjp 03.01.2016 15:55 #
Takie pieprzenie jak po każdym meczu. Wygramy - od razu teksty, ze wkraczamy na ścieżkę zwycięstw a po porażce te same brednie, jak to musimy cieżko pracować i sie poprawiać w każdym elemencie. Matko Boska to są piłkarze ściągani za duże pieniądze do zapieprzania przez 95 minut. Jak widzę Firmimo, Benteke, Lalane, Clynea i Coutinho to żałość bierze. Nie potrafią wymienić kilku podań, dokładnie podać. Myśle se największym przegranym tego sezonu jest nasz Boss. Chyba nie spodziewał sie takiej skali problemów. Jedno zdanie które mi utkwiło to słowa ze Lucas to nasz świetny gracz i najlepszy Adam w klubie. To świadczy o tym na jakim poziomie jest nasz klub. W championship Lucasowi byłoby trudno o miejsce w składzie. Znowu duże inwestycje są potrzebne a moja przepowiednia jest nastepująca - Chelsea będzie nad nami jakieś 5pkt na koniec sezonu ;)
Radbug 03.01.2016 21:33 #
Z tego co wiem Lucas ma najwięszą ilośc odbiorów na mecz ze wszystkich pomocników, nie tylko w BPL ale chyba nawet w 5 najlepszych ligach Europy. Az tak słaby nie jest, trochę ten ostatni mecz przesłania wam widok na niego. W Championship to nie tylko nie łapałby się do 1 składu ale byłby gwiazdą praktycznie każdej drużyny. Na Liverpool to jednak znacznie za niska półka. Mimo to, za tzw. zasługi widze go na naszej ławce i w składzie na przyszłe puchary ligi-coś jak Gerrard w ostatnich 2 sezonach, grą dawał znacznie mniej niż swoją mentalnością i osobowością w szatni.
Wioor 04.01.2016 00:42 #
Czy są tu jeszcze jacyś dojrzali ludzie?
No jasne, nie idzie nam. Kilka pozycji jest słabych. Obrona gra źle. Boss do kitu.
Bramkarz zły, nie ma DMa (chociaż kolega wcześniej napisał, że Lucas ma najwięcej odbiorów), skrzydeł brak (nie ma nominalnych skrzydłowych, bo Ibe'a nie liczę), stoperzy też do kitu i w ogóle cała drużyna do zlikwidowania i trzeba otworzyć nowy Liverpool Football Club.
Chłopaki, ogarnijcie się trochę. Nie jest dobrze, ale skończcie pierdolić.

YNWA
mayro78 04.01.2016 10:09 #
Simon to bramkarz nadający się do halówki. Panicznie boi się dośrodkowań, a przeciwnik zorientowany i to wykorzystuje. Co dośrodkowanie to bramka.