05.05.2024
17:30

Osób online 1170

Na Wembley po 45 minutach 0:0

Liverpool remisuje w finale Capital One Cup z Manchesterem City na Wembley po 45 minutach gry. Okazji do zdobycia bramki przez oba zespoły nie brakowało. Najlepsze z nich zmarnowali Alberto Moreno, Philippe Coutinho i Kolo Touré.

Oba zespoły wyszły bardzo bojowo nastawione. Na plus trzeba zaliczyć jak na razie występ Simona Mignoleta, który przytomną interwencją sparował mocny strzał zza pola karnego Sergio Agüero na słupek.

Około 20 minuty doszło do groźnego powietrznego starcia. Podczas walki o piłkę głowami zderzyli się Emre Can i Mamadou Sakho. Francuz decyzją sztabu opuścił boisko. Jego miejsce zajął Kolo Touré.

Po 45 minutach Liverpool 0:0 Manchester City.

HyppiaYNWA 28.02.2016 18:22 #
co by nie mówić, ale tęsknie za Sterlingiem, odkąd odszedł nie mamy skrzydłowych :/
konriqe 28.02.2016 18:22 #
Czytam forum i kurwa nie wierze. Dopierdalacie się do Sakho bo rzucił bidonem? Wyjdzcie i nie wracajcie.
ivers 28.02.2016 18:22 #
Wyglada na to,że kto pierwszy strzeli ten wygra.
kubaburza 28.02.2016 18:22 #
milnera zmienić za origiego, sturridga na skrzydło i gramy
Sherwood97 28.02.2016 18:23 #
każdy z kibiców wie,że Lucas to jest ta najwyższa półka razem z Toure mur nie do przejścia.
piotruspolonia 28.02.2016 18:24 #
szalony

Co Ty chcesz od Lucasa? Jest nieustepliwy, raz ograł go Aguero ale jego występ na plus do tej pory.
AgentTomek 28.02.2016 18:24 #
Strzał Coutinho :D:D:D:D

Mecz zacięty i dosyć brutalny, trochę dzięki Oliverowi, który nie pokazał kartki ani Fernandinho ani Lucasowi. Z ofensywy na + Sturridge, na - Milner, który złym przyjeciem trochę akcji zmarnował (ale trochę nadrabia w obronie). Szkoda mi Sakho, ale Klopp dobrze zrobił zdejmując go. Mało co dezorientacja Francuza nie kosztowała nas bramki. Przydałoby się rozruszać pomoc i skrzydła, więc nie mam nic przeciwko Lallanie, czy Allenowi od 2 połowy.
Szmuggi 28.02.2016 18:27 #
Niewiem kto komentuje ten mecz na E11 ale według jednego z komentatorów chyba nie ma gorszego klubu niż Liverpool. To źlę, to słabo a tamto to jeszcze gorzej. Liverpool wygrał z City ostatnio 3:0? tak ale to City grało lepszy mecz... no ku*** co jest z tym człowiekiem nie tak?
kubaburza 28.02.2016 18:28 #
pewnie kibic MU xd
szalony 28.02.2016 18:29 #
piotruspolonia

Nie wiem np to ze jest niepewny Kun ogrywa go jak dziecko i ten faul no ale jak chcemy dalej być średnim klubem z gównianym składem to niech Lucas zostanie
piotruspolonia 28.02.2016 18:30 #
szalony

Solidny zmiennik, rzadko zawodzi, poza tym jego doświadczenie się przydaje często
PiTeRo 28.02.2016 18:30 #
Szmuggi, zapraszam tutaj http://henno.info/streams. Stream wolny od raka Zielińskiego. Grzywacz czasem przynajmniej coś mądrego powie, a Zieliński to typowy hejter, to samo było ze Stoke. Cały mecz po naszych cisnął.
Bueno89 28.02.2016 18:31 #
Jak Lucas wszedł w Kuna to omal zawału nie dostałeml.. ale ogólnie gra dobrze, mam nadzieje ze Roberto błysnie nam w drugiej połowie
redhuman 28.02.2016 18:33 #
@Szmuggi
Nie, on nie powiedział, że City grało lepszy mecz, tylko że grało, a my strzelaliśmy. To w sumie komplement dla nas. Za Brendana też my graliśmy (pieprzyliśmy się z piłką w trójkącie obrońcy-Hendo), a inni strzelali. Czy to dobrze o nas świadczyło?

Mecz ogółem wyrównany, wciąż oba zespoły grają z rezerwą bezpieczeństwa. Cholernie mi szkoda Sakho z 2 względów - jego jako jego, że nie może uczestniczyć w tym wielkim meczu (co by nie mówić - dla nas jest wielki) i z punktu widzenia obrony - to co teraz telepie się między Clyne'em i Moreno przyprawia o drgawki. No i jedna zmiana mniej dla Kloppa.
Larry 28.02.2016 18:33 #
"City grało, Liverpool strzelał." #Grzywacz
zacny18 28.02.2016 18:33 #
Mecz spoko jak na razie szkoda że goli nie ma :D oczywiście dla nas :) ale w drugiej połowie musimy ich zdominować YNWA 1892 LFC
Fsobczynski 28.02.2016 18:34 #