05.05.2024
17:30

Osób online 826

1:1 do przerwy

Liverpool remisuje do przerwy 1:1 na Old Trafford w rewanżowym meczu Ligi Europy. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze - Martial po faulu Clyne'a w polu karnym wykorzystał jedenastkę, a w końcówce pierwszej połowy fenomenalną bramkę na 1:1 zdobył Philippe Coutinho.

Radbug 17.03.2016 22:02 #
Tak się pokonuje De Geę! Co Coutinho zawalił tydzień temu to dziś oddał! Widać siadł mu na ambicję Hiszpan. GRAMY DALEJ!!!
18LBoY92 17.03.2016 22:03 #
Emre Can - dzisiaj mu niestety nic nie wychodzi.

Zero waleczności, szczególnie w powietrzu.

Na szczęście gramy z ogórami więc nam się udało. Z dobrym zespołem było by po meczu.
hrust 17.03.2016 22:03 #
Wybaczcie za porównanie, ale komentatorzy dzisiaj są jak słaba dziwka robiąca loda 2 facetom. Jak chodzi o ManU - to bierze po same kule, a jak chodzi o LFC to ledwo smyra po jajkach ;/
LUKASp 17.03.2016 22:03 #
Emre Chang to jest gość.
RedMan1892 17.03.2016 22:03 #
Dobrze, że strzeliliśmy, bo mecz zaczął wymykać się spod kontroli. Po przerwie nasza gra musi wyglądać lepiej!
AgentTomek 17.03.2016 22:04 #
Audrey Hepburn z Marilyn Monroe nago na jedwabnej bordowej pościeli w półmroku świec wśród dźwięku smooth jazzu

Tak piękna była bramka Coutinho
LUKASp 17.03.2016 22:04 #
A Phelipe miszczu.
Bueno89 17.03.2016 22:04 #
Uwielbiam ekpresje radości u naszego Magika :)

@AgentTomek

Martwe laski nago na jedwabnej bordowej pościeli w półmroku świec wśród dźwięku smooth jazzu

Hmmmmm, no rzeczywiście :P
boryssobieski 17.03.2016 22:06 #
Od samego początku przygody Couthinho w LFC nie widziałem w nim gracza kluczowego. 1 mecz zajebiście a 5 do dupupy.... Ale tą brameczkę upalił niesamowitą. Chłopak ma niesamowity potencjał!!! Tylko jak zrobić żeby poziom jego gry był w miarę stały???
ArtuRR 17.03.2016 22:06 #
Co ten Coutinho :O Już mu się Suarez włączył
Razack 17.03.2016 22:07 #
Gorąco się zrobiło ale trzeba iść za ciosem Man utd się odkryje i może być nawet zwycięstwo. ..
Kielbol 17.03.2016 22:07 #
Tak się zastanawiałem jaką sobie koszulkę następną kupić. Teraz już wiem, nr 10, Cou :)
lfcarty 17.03.2016 22:08 #
Uwielbiam jak cały kibicujący mułom ANAL+ dostaje bolca i to brazylijskiego!!!
Sherwood97 17.03.2016 22:08 #
no i pięknie ManU muszą wbić nam 3 gole,żeby wygrać :D szczerze to byłem bardzo nerwowy co do meczu i dobrej postawy drużyny van gaala,aż do bramki cou :)
ElFirmino 17.03.2016 22:08 #
To Cou poczarował, najpierw wyłączył obrońcę, potem zamurował Davida, a na koniec uciszysz kibiców MU, co tu dużo pisać- poprostu magik.
AgentTomek 17.03.2016 22:08 #
@Dremedy, nosz ku#&a!! :D Tak szczerze, to się spodziewałem, że ktoś tak to odbierze ;)
kondzio1724 17.03.2016 22:10 #
Ten gol nas uratował, bo graliśmy słabo, teraz united musi 3 gole nam wbić :d. Jedna kontra i moze byc nawet win
LUKASp 17.03.2016 22:28 #