05.05.2024
17:30

Osób online 1049

Prowadzenie 1:0 do przerwy!

Sześć minut – tyle potrzebował Liverpool na zniwelowanie przewagi Villarrealu z Estadio El Madrigal. Alphonse’a Areolę pokonał Bruno, który po zamieszaniu w polu karnym umieścił piłkę we własnej bramce. Przed podopiecznymi Jürgena Kloppa druga połowa, w której Liverpool powalczy o awans do finału Ligi Europy.

W drugim meczu półfinałowym Sevilla remisuje z Szachtarem Donieck 1:1. W pierwszym spotkaniu Ukraińcy zremisowali u siebie 2:2 tak więc bliżej półfinału jest drużyna z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.

Komentarze (22)

Bartek97sz 05.05.2016 21:53 #
Can, jesteś bogiem!!!
AgentTomek 05.05.2016 21:53 #
Lubię Villarreal, ale paru zawodnikom i trenerowi należy się strzał w pysk
burmanek8 05.05.2016 21:53 #
Ależ dzisiaj nabuzowani wyszli, świetny mecz do oglądania. Oby tak samo w drugiej połowie.
Radbug 05.05.2016 21:53 #
Może i sędzia to niezły "krejzol", ale i tak te zasrane hiszpańskie piczki nie dość, że faulują i kopią po nogach naszych to tylko ich dotknąć to leżą i płaczą. Za same dyskusje powinno od nich wylecieć już 2 zawodników...
BiałyWilk 05.05.2016 21:55 #
Takie mecze chcę oglądać i niezależnie od tego czy awansujemy, czy nie będę stał murem za piłkarzami.
Przez dużą część pierwszej połowy doskonały pressing, świetna gra Cana, kilka błędów ale to może się zdarzyć ofensywnie usposobionej drużynie.

PS. Kartka dla Clyne'a to dla mnie abstrakcja. A Villareal na czele z Suarezem niech się dalej tarza po ziemi. JESTEŚMY W ANGLII!
użytkownik zablokowany 05.05.2016 21:55 #