05.05.2024
17:30

Osób online 852

1:1 na zakończenie sezonu

Liverpool zremisował na The Hawthorns z drużyną West Bromwich Albion 1:1, wynik spotkania otworzył w 13. minucie Salomon Rondon, a 10 minut później wyrównał Jordon Ibe.

Rezerwowy skład Liverpoolu nie zdołał w drugiej połowie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Kibice The Reds na pewno będą się jednak cieszyć z faktu, że do gry po długich kontuzjach powrócili Danny Ings oraz Jordan Henderson. Swój debiut w barwach Liverpoolu zaliczył także powracający z bardzo udanego wypożyczenia w Brendford, Sergi Canos.

Komentarze (19)

Wecel 15.05.2016 17:52 #
Zakamufluj sie w westbromie pod pseudonimem leko zapomnij zmienic nr na koszulce xD nice try mario ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sithious 15.05.2016 17:54 #
Mam nadzieję, że dożyję kiedyś takich pięknych czasów, w których nie będzie Pulisa w Premier League...
kamil007 15.05.2016 17:54 #
WBA grali na czas na końcu, 80 min. Benteke powinien podać
użytkownik zablokowany 15.05.2016 17:54 #
paranormalnY 15.05.2016 17:55 #
United muszą wygrać 19:0 aby grać w LM :)
kubaburza 15.05.2016 17:55 #
Danny
"Gdy ci nie widzę , nie wzdycham, nie płaczę , gdy cię zobaczę jednakże , gdy cię długo nie oglądam czegoś mi brak, kogoś widzieć żądam.."
brandao 15.05.2016 17:59 #
No to czekamy na finał LE i z optymizmem patrzymy na przyszły sezon :)
damiand 15.05.2016 18:00 #
Niby mecz z drużyną Pulisa, niby mecz z przeciwnikiem grającym "siłową piłkę" a i tak Benteke nie pokazał nic co by sugerowało, że jest tą słynną alternatywą na takich przeciwników.
Wystarczyło by wszedł DIngs i Liverpool nagle nabrał życia i ochoty do gry.
Sherwood97 15.05.2016 18:04 #
ile nasza "9" miała strzałów na bramkę ? Strasznie mnie on denerwuje,a Stewart dzisiaj najlepszy na boisku.
Szynszyl 15.05.2016 18:06 #
Niech Rudy i Benteke pakują się do Chin tam ich miejsce...
jasiex06 15.05.2016 18:40 #
nie ma co się śmiać.. bo czy u mułów czy gdziekolwiek indziej, nie chce takich zdarzeń w futbolu :C
AndyLFC 15.05.2016 18:56 #
Urban12 - jak mozna sie smiac z tego, ze o malo nie doszlo do wielkiej tragedii? Nie wazne czy to united, barca czy polska okregowka.... nastepnym razem wez uzyj troche glowy zanim cos napiszesz
mat19 15.05.2016 19:06 #
Chciał zabłysnąć bo w życiu mu się nie udaje, nie ma co strzępić ryja na takich jak urban
Czarodziej 15.05.2016 19:10 #
@Urban12 - Na szczęście co najwyżej możesz wysadzić sobie bratki na balkonie...

Uwielbiam takich agentów, którzy z trudem łączą synapsy, by stworzyć komentarz - służący w założeniu do wygłaszania i dzielenia się opiniami - a na końcu dodają, że zdanie innych ich nie interesuje. Cóż, pozostaje potraktować takie komentarze z wzajemnością.

A jeśli chodzi o mecz, to opisując go jednym krótkim zdaniem, napisałbym: - odbył się. Liga na szczęście się skończyła. Teraz przed nami ekscytujący czas. Najpierw Bazylea, a później Pimp My Team w wykonaniu Jurgena :)
Licznerek 15.05.2016 19:15 #
Jerzy Urban, nieosądzony komunista, mało mu wyrządzonych przez niego szkód...
slobo 15.05.2016 21:02 #
Tak z innej beczki,to zapraszam obczaić sobie najnowszy setny odcinek turbokozaka.
reddsPL 15.05.2016 21:24 #
@urban12- Powodzenia w życiu, bo Ci się przyda.
aro8 15.05.2016 21:39 #
@AndyLFC O mało nie doszło do wielkiej tragedii powiadasz? Moze najpierw troche doczytaj na ten temat, bo to był fałszywy alarm...
Diamne 15.05.2016 22:00 #