CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1860

Sturridge: Będziemy lepsi


Pomimo zdominowania ostatniego rywala w starciu grupowym Anglikom nie udało się wyjść na prowadzenie i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W konsekwencji Synowie Albionu musieli pogodzić się z drugim miejscem w grupie.

Napastnik Liverpoolu Daniel Sturridge sugeruje, że on i jego koledzy w starciu z Islandczykami wprowadzą kibiców w ekstazę swoim występem.

W poprzednim meczu przeciwko Walii Danielowi po wejściu z ławki udało się zdobyć bramkę i tym samym zabezpieczyć zwycięstwo Anglików.

Atakujący the Reds wierzy, że on i jego koledzy wyciągnęli lekcję z trzech spotkań fazy grupowej i są gotowi, aby sprostać oczekiwaniom.

- Jeśli dobrze się bronisz przez 90 minut, to dobrze dla ciebie. Za to należy im się uznanie - powiedział Sturridge o meczu ze Słowacją.

- Występując w meczu na tym poziomie, musisz grać jak z nut. Nam się to nie udało. Choć dużo operowaliśmy piłką, to nie byliśmy tak dobrzy, jak byśmy sobie tego życzyli.

- Będziemy lepsi i bardziej kreatywni. Będziemy strzelać więcej bramek i cieszyć kibiców naszą grą. Słowacja dała nam nauczkę.

Reprezentacja Islandii w fazie grupowej również dwukrotnie zremisowała i raz wygrała zapewniając sobie wyjście z pierwszego miejsca w grupie F.

- Świetnie się spisali dochodząc aż tutaj. Dlatego nie możemy ich zlekceważyć.

- Rozumiemy jednak, że jeśli zagramy tak dobrze, jak potrafimy, to wygramy ten mecz- zakończył.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (5)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (22)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic